קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
קורס בורסה למתחילים 

קורס בורסה למתחילים

קורס בורסה למתחילים או "קורס מניות" כפי שמכנים אותו בציבור, יספק לכם כלים אמיתיים להבנת שוק ההון. במסגרת הלימודים של קורס בורסה אנו מלווים את תלמידינו ממש מהבסיס ולכן את הקורס אנו פותחים בשיעור של יישור קו תיאורטי ומושגים בסיסיים בשוק ההון כמו מהי בורסה? שעות הפעילות בשוק הישראלי והאמריקאי, עמלות הבנקים אל מול מערכות מסחר מתקדמות, הסבר על אפיקי השקעה נוספים בבורסה כמו אג"ח, קרנות נאמנות ותעודות סל.
 

האם צריך רקע מקדים לפני קורס בורסה למתחילים?
 
חד משמעית לא. קורס מניות למתחילים אינו דורש ידע מוקדם.
על מנת להצליח במסחר בבורסה אנו נדרשים לשלושה דברים עיקריים:
ידע,שיטת עבודה ומשמעת עצמית.
 
את הידע ואת שיטת העבודה תקבלו כאן תוך דגש על ליווי אישי של מרצה הקורס הן בהדרכות אישיות והן בכיתות קטנות וכמו כן שימוש בתוכנת מסחר וירטואלית כדי לתרגל את עקרונות הקורס בזמן אמת אך על כסף וירטואלי.
 
כל תלמיד יקבל 100,000 ש"ח וירטואליים לצורך אימון ומעקב. כל תלמיד יוכל לצפות בתיקים הוירטואליים של שאר חבריו לכתה ובנוסף, מרצה הקורס יבדוק ברמה היומית את תיקי ההשקעות של כל התלמידים.
 
קורס בורסה למתחילים נמשך כשלושה חודשים ומתבצע במתכונת של  מפגש חד שבועי בין 4 שעות אקדמאיות בשעות הערב. הייחוד של קורס מניות במכללת ג'קבר הוא בכך שהוא מעבר ע"י סוחרים אמיתיים. הצטרפו עכשיו אל לימודי שוק ההון ברמה הכי גבוהה שיש  בת"א או בחיפה.

מה נותן לי קורס בורסה למתחילים?


במציאות שבה הפיקדונות בבנקים מספקים תשואה שנתית נמוכה, יותר ויותר אנשים לוקחים את תיק ההשקעות שלהם לידיים. במסגרת קורס בורסה למתחילים תקבלו את הכלים לדעת לנהל באופן עצמאי את תיק ההשקעות שלכם ולהגיע לתשואות גבוהות בהרבה ממה שכל פיקדון בבנק או בית השקעות יכול לתת לכם ובסופו של דבר "לגזור" קופון ולקבל הכנסה פסיבית ולהגדיל את הכנסותיכם מבלי לחכות לבונוס של הבוס. לחצו כאן לפרטים נוספים אודות קורס השקעות במכללת ג'קבר.
 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים