קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
ניתוח טכני 

ניתוח טכני


קורס ניתוח טכני - רבים שואלים עצמם כיצד ניתן לחזות את העתיד בעזרת ניתוח טכני... אז זהו שלא ניתן לחזות את העתיד ושיטת הניתוח הטכני אינה יכולה לשמש ככלי לקריאת הנולד.

לימוד ניתוח טכני - אחת השיטות הפופולאריות ביותר בתחום של לימודי שוק ההון היא שיטת הניתוח הטכני. שיטה זו עוסקת בניתוח פסיכולוגיית ההמונים כפי שהיא משתקפת על הגרף כך שכל תנועה שתעשה המניה היא אמורה להשפיע על הגרף ועל ידי כך ניתן להעריך מהם סיכויי המניה לעלות או לרדת מבחינה סטטיסטית.

במהלך קורס ניתוח טכני תבינו שכל מידע שידוע לכם על המניה בין אם קיבלתם אותו דרך אמצעי התקשורת השונים או דרך "טיפ" ממקורב לחברה (עבירה פלילית) מצוי כבר על הגרף כך שכל תנועה שהמניה תעשה מגלמת את כל המידע הידוע לכולם והמידע הידוע למעטים.

כאשר אתם כמשקיעים מקבלים החלטה על סמך המידע שידוע לכולם באותה עת, אתם למעשה הופכים את אותו מידע להיות "כל המידע" עבורכם ובכך אתם עלולים ליפול למלכודת: "קנה בשמועה מכור בהודעה". כאשר המידע שהופץ ברבים הביא אתכם דווקא לקנות בנקודה, שלפי שיטת הניתוח הטכני, הייתם צריכים למכור. זאת הסיבה מדוע בלא מעט פעמים נכנסתם למניה והיא החלה לצנוח ובדיוק להיפך כאשר התייאשתם היא החלה לעלות.

לימוד ניתוח טכני - קורס ניתוח טכני ייאפשר לכם להעריך את סיכויי המניה לעלות - שכן יהיה עליכם לבחון את תנועת המניה על הגרף בעזרת מספר כללים ברורים ומדוייקים. סוחרים מנוסים מסוגלים לתזמן את הכניסה למניה ומנגד לקבוע את יעדי היציאה מהמניה.


קורס ניתוח טכני - קיימות מספר אסכולות בתחום

קיימות מספר שיטות לניתוח טכני כדוגמת שיטת גלי אליוט ע"ש ממציא השיטה ראלף נלסון אליוט, שיטת קאג'י KAGI המאפשרת ניטרול רעשים ללא התחשבות בזמן אלא רק במחיר, שיטת מסחר לפי נרות יפאניים ועוד.

האנליסט לניתוח טכני, ג'קי ברוך - ממציא שיטת השפל /סיכון, בנה והגדיר ארבעה סוגי איתותים ולהם כללים מדוייקים לקניה ומכירה של מניות כאשר יחס הסיכוי / סיכון מאפשר השגת תשואה חיובית לאורך זמן. את ארבעת איתותי שפל/סיכון מלמד ג'קי ברוך במסגרת קורס השקעות יוצא דופן, שמתמקד בין השאר בתחום של ניתוח טכני.


כיצד יצרתי רווח של 8,400 ש"ח על הון עצמי של 35,000 ש"ח בחודשיים?

 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים