קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
TradeOne - מערכת מסחר מקצועית לבורסה 

טרייד 1 וואן - Tradeone 
אם אתה משקיע במניות בבורסה הישראלית או סוחר באופציות מעוף,
יש לנו מערכות מסחר מקצועיות עבורך!!!
אנו עורכים ערבי עיון בת"א ובחיפה על מערכות מסחר הטובות ביותר בישראל. מערכת המסחר של טרייד 1 TradeOne תעזור לך למקסם את הרווחים שלך בבורסה. פרטים נוספים על ערב העיון ראו בהמשך.

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה?
בעזרת מערכת מסחר טרייד1 TradeOne תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת (סטופלוס) עד לסוף החודש הקלינדרי ובמקביל גם פקודת טייק פרופיט (מכירה ביעד). ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה ותאפשר לך שקט נפשי עד למכירת המניה ביעד או בסטופלוס.

 
דוגמה מהחיים:

בתאריך 1.6.09 בשעות אחה"צ יצא איתות קניה למניית ישראמקו, למנויי מניות ומדדים, בשער 58.3 עם יעד לרמת 68 וסטופלוס של כ-5%.

מייד לאחר ביצוע הקניה הזינו לקוחות תוכנת המסחר טרייד1  TradeOne את נתוני היעד ונתוני הסטופלוס בפקודה מתקדמת וציינו שתוקף הפקודה עד לסוף החודש. יומיים לאחר מכן בתאריך 3.6.09 בשעות הבוקר הגיעה המניה ליעדה ברמת 68 בעליה של 4% כשהיא מעניקה תשואה נאה של 15% ביומיים. שרתי תוכנת המסחר טרייד 1 TradeOne שלחו מייד את פקודות המכירה לבורסה וכל הפקודות נקלטו ובוצעו כאשר המניה ממשיכה לטפס עוד מספר דקות וקובעת את הגבוה היומי על רמת 68.6. בסוף היום מסיימת המניה בירידה של 19% דהיינו ירידה של 23% מנקודת המכירה.

מספר לקוחות , שאינם עושים שימוש בתוכנת המסחר המתקדמת של טרייד1 TradeOne, לא הצליחו למכור את המניה כיון שלא היו ליד מחשב בזמן איתות המכירה או שהטלפון שלהם היה כבוי ולכן לא יכלו לקרוא את הודעת ה-SMS שנשלחה עליהם בשעות הבוקר.

אם אתם רוצים להימנע מתרחיש בלהות שכזה, זהו בדיוק השלב בו עליכם לעשות את הצעד הנכון ולעבור לסחור דרך מערכות מסחר מקצועיות כמו טרייד 1 TradeOne. הרשו לעצמכם להקדיש שעתיים מזמנכם והגיעו לערב העיון שמיועד במיוחד עבורכם.


לחצו כאן כדי לקבל הסבר מצולם מניר צוקרמן על חשיבות הסטופלוסכמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל?

בעזרת תוכנת המסחר של טרייד1 TradeOne תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

ועדיין לא הזכרנו את מערכת הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.

מהרו להרשם - מס' המקומות מוגבל  (אם כבר נרשמתם לערב העיון הקרוב אין צורך להרשם שנית ונציגנו יפנו אליכם לאישור הגעתכם).

תושבי חיפה והצפון

שעת המפגש: בשעות  18.00-20.30
מקום המפגש: סניף JackBar צפון
כתובת: רח' משה דיין 1 פינת ההסתדרות (צומת וולקן), חוצות המפרץ, חיפה

לחצו
כאן כדי להרשם לערב העיון הקרוב בסניף חיפה והצפון.

* מס' המקומות מוגבל
* ערב העיון סגור למוזמנים בלבד ומותנה בהרשמה מראש.


תושבי ת"א והמרכז

אנא לחצו כאן  והשאירו פרטים ואנו נתאם עבורכם פגישה של אחד על אחד להסבר על מערכת המסחר או צרו קשר בטלפון 1-599-50-2000 שלוחה 1.

למידע מפורט אודות המערכת לחצו כאן


תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים