קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
שאלות נפוצות 
דף זה מכיל שאלות נפוצות הן למנויים והן למבקרים. הדף יתעדכן מפעם לפעם בהתאם לשאלות שנשלחו לצוות האתר.


אם נרשמתי כמנוי וברצוני לבטל את המנוי האם אקבל החזר ?

לא, אין זיכוי עבור חלק מתקופת המנוי. מאחר וכל תקופות המנוי הן בהוראת קבע עליכם להודיע לנו כי ברצונכם לסיים את ההתקשרות ולציין באם רצונכם להמשיך עד תום תקופת המנוי או לבטלו לאלתר.
במידה ולא ציינתם מה ברצונכם לעשות עד תום תקופת המנוי ברירת המחדל תהייה להשאיר אתכם מנויים עד לסיום המנוי.


כיצד לקרוא מייל הנשלח מהאתר ומופיע בג'יבריש (אותיות לא ברורות) ?

יש ללחוץ פעמיים על ההודעה ולפתוח אותה. לאחר מכן לחצו על תפריט תצוגה ובחרו את תת התפריט קידוד. בתוך תת תפריט קידוד בחרו את הקידוד Unicode UTF-8.
אם נרשמתם לאתר עם כתובת מייל משרת yahoo עדיף שתפתחו אחד חדש דרך gmail שם ההודעות מופיעות כפי שצריך.


היכן ניתן לראות את כל הפרטים לגבי מניה המופיעה בתיק ההשקעות ?

בכל טבלת מניות הנמצאת באזור המנויים ניתן ללחוץ על סימול המניה ולקבל חלון חדש ובו כל הפרטים לגבי המניה כולל שערי גבוה, נמוך, פתיחה, אחרון, מס' עיסקאות, מחזור, סטופלוס, יעדי מינימום ומקסימום והמרחקים שלהם באחוזים מהשער האחרון.


היכן ניתן לראות מתי מסתיים המנוי שלי ?

תאריך סיום המנוי מופיע בתוכנת jackBar Alert ואם לא היתקנת את התוכנה במחשבך תוכל להיכנס כמנוי לאזור המנויים, בצד ימין מופיע תפריט המנויים (תפריטים עם רקע כחול) לחץ על התפריט "עדכן פרטים". לאחר שיפתח החלון תוכל לראות בשדה "זמן סיום המנוי" את התאריך בו מסתיים המנוי שלך. המערכת מתריעה ע"י משלוח הודעת דואר אליך מס' ימים לפני סיום המנוי שלך.  


שמתי לב שרמות הסטופלוס בטבלת המניות משתנה מפעם לפעם וכבר אינה תואמת לרמת הסטופלוס ששלחת באיתות הקניה. האם הסטופלוס שמופיע בטבלת המניות הוא יותר "מעודכן" ?

סטופלוס משמעותו קטיעת הפסד. בעת קניית המניה אנו ממקמים את רמת הסטופלוס כ-4% מתחת לרמת הקניה וזהו ההפסד הפוטנצייאלי שלנו. ככל שהמניה עולה מידי יום כך יעלה איתה הסטופלוס ולכן אנו מעדכנים לפי צורך את רמת הסטופלוס עבור כל מניה ומניה וזאת כמובן בתנאי שהמניה עלתה באותו יום. אם לא נעדכן את רמת הסטופלוס אזי אנו עלולים להפוך עיסקה מרויחה לעיסקה מפסידה. בכל מקרה אם המניה לא עלתה ואולי גם ירדה ישאר הסטופלוס כפי שנקבע יום קודם לכן.


שמתי לב שלעיתים למרות שהמניה ירדה מרמת הסטופלוס אינכם מוכרים, מדוע ?

יתכן מצב שבו מניה שירדה מרמת סטופלוס לא ישלח עבורה איתות מכירה כיוון שג'קי ברוך מעריך שהמניה נמצאת באזור תמיכה או קרובה לשם ולכן הוא מעדיך להשאיר את המניה בתיק. בכל מקרה מה שקובע היא הודעת הסמס הנשלחת כאיתות מכירה וכל עוד לא יצאה הודעה כזאת המשמעות שהמניה ממשיכה להיות בתיק. למי מכם שעובד עם תוכנות המספקות סטופלוס אוטומטי כדוגמת "טרייד1" רצוי שבכל מקרה יקבע רמת סטופלוס אוטומטית.

היכן ניתן לקרוא את כל ההודעות היומיות שנשלחו מאז נפתח שרות המנויים ?


לאחר שנכנסת לאתר כמנוי, ע"י הכנסת ת.ז שלך והסיסמא בחלון הכניסה שבחלק העליון הימני של הדף הראשי, עליך ללחוץ על השורה עם המשפט "פורסמו ( ) הודעות היום" כפי שמוצג בתמונה הבאה.

לאחר שלחצתם על השורה תועברו אל תיבת הדואר כאן תוכלו לצפות ב-10 ההודעות האחרונות שנשלחו ומתחת לחלון זה תוכלו גם לחפש הודעות לפי תאריך הפרסום וגם לפי מילה ספציפית שהופיעה בהודעה (אם אינכם מעוניינים לחפש מילה מסויימת פשוט השאירו שדה זה ריק וחפשו לפי תאריך בלבד).

 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים