קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
סקירה שבועית על מדדים בארץ 05/11/2010
05/11/2010
יום שישי שעה: 15:46

מאת: ג'קי ברוך

מדד ת"א 25 המשיך גם השבוע לשבור שיאים כשהוא קובע את שיא כל הזמנים החדש על רמת 1281 הנקודות , שתי נקודות מעל לשיא הקודם אותו הוא קבע בשבוע שעבר. בשני ימי המסחר האחרונים ולמרות הרוח הגבית מארה"ב ובצורה יוצאת דופן, ראינו מימושים אגרסיביים בשוק המניות ומדד ת"א 25 סיים ברמת 1265 הנקודות.

בסיכום השבועי ירד מדד ת"א 25 ב-0.4%,  מדד הבנקים חזר לעלות ועשה זאת בגדול עם 4.3% עליה שבועית. מדד הנדל"ן אף הוא התממש השבוע ב-1.4%

האם המוסדיים יוצאים מהבורסה ולא אומרים לנו שלום ?

 

 

שורה תחתונה - סיכום הסקירה הנוכחית:

 

טווח קצר

מדד ת"א 25 עדיין נמצא בחלקו האחרון של גל העליון מאז השפל אותו קבע ברמת 1125 הנקודות. מאז ועד היום עלה המדד ללא עצירה ממשית להתרעננות. במהלך השבוע החולף המשיך המדד לדשדש בטווח 1256-1280 הנקודות כאשר הוא עדיין יכול לעלות עד אזור 1300 הנקודות בטרם יחל את התיקון הטכני. שבירת רמת 1256 הנקודות תהווה איתות ראשון לתחילתו של התיקון הטכני שיכול להגיע במינימום עד לאזור 1205-1215 הנקודות.

מהסקירה הנוכחית עולה שהעלייה במדד הבנקים והפריצה של רמת 1300 הנקודות כנראה אינה אמיתית והיא תתברר בסופו של דבר כפריצת שווא.

מדד הנדל"ן שהחל בתיקון הטכני ממשיך להיות המדד הטוב ביותר בבורסה ולכן גם המתאים ביותר לכניסה להשקעה כאשר יסיים את התיקון הטכני הנוכחי.

טווח ארוך

מעתה אמור "כל תיקון טכני מטה נועד לצורך הגעה לשיאים גבוהים יותר" (עד שיוכח אחרת)

נכתב ב-27.03.09 עת פרץ מדד ת"א 25 את רמת 715 הנקודות.

הערה חשובה
התיאור הנ"ל שנכתב עם תחילת הראלי וליווה אותנו עד היום ימשיך ללוות אותנו גם בעתיד ואין בירידה כזו או אחרת כדי להפוך את המגמה ארוכת הטווח ליורדת.

 

 

שורט, לונג או בכלל רצוי לשבת על "הגדר"

הפוזיציות המופיעות להלן מתייחסות לטווחים מיידי, קצר, בינוני וארוך ולפי איתותים סולידיים בלבד. לא מהנמנע שנחזיק בפוזיציות הפוכות מהרשום מטה וזאת בהתאם לשיטת השפל/סיכון.  חלק זה בסקירה בא לעזור למשקיעים למקם עצמם במפת השוק ולפי סוג ההשקעה כאשר התפיסה העומדת מאחורי ההשקעה היא חבירה למגמה השלטת (בעת הנוכחית עבור טווחים קצר ובינוני הפכה לעליה) ובעת תיקונים טכניים לשבת על ה"גדר" דהיינו בפק"מ.

 

מבנה הפוזיציות (איתותים סולידיים בלבד)

טווח מיידי (שעות עד ימים) - לונג - שינוי ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1248 הנקודות ובצורה מוכחת.  

טווח קצר (מס' ימים עד שבועות) - לונג - שינוי ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1237 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח בינוני (מס' שבועות עד 6 חודשים) - לונג - שינוי ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1215 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח ארוך (שנה ויותר) -  לונג - שינוי  ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1050 הנקודות ובצורה מוכחת.
                                       

שינויים בשבוע החולף

רמות הסטופלוס עודכנו כלפי מעלה (למעט לטווח הארוך).

יש להדגיש שהנקודות הנ"ל רלוונטיות למצב כפי שהוא היום והן יכולות להשתנות משבוע לשבוע.

* על מנת לא להעמיס על הסקירה, הועברו ההסברים על המתנדים אותם פיתחתי ואופן השימוש בהם וכן מתנדים אחרים או מושגים שונים בהם נעשה שימוש בסקירה הנוכחית, לדף נפרד. לחיצה על שם המתנד או המושג יעביר אתכם לדף "הסבר על מתנדים".

 

פוזיציות לטווח הארוך על מדדים מובילים בת"א לפי שיטת KAGI

חשוב מאד

שיטת ה-Kagi פועלת כמערכת אוטומטית ללא כל שיקולים טכניים קלאסיים כרמות תמיכה/התנגדות, קווי מגמה וכו' ולכן יש להתייחס אליה בהתאם. יתכן בהחלט שמבחינה טכנית קלאסית הפוזיציה שרשומה מעלה תהייה הפוכה לפוזיציה שמופיעה ב-Kagi .

הסבר
גרף Kagi, שלא בדומה לגרף נרות יפאניים או גרף עמודות, אינו מתחשב בהיבט הזמן אלא במחיר בלבד. שיטה זו בדומה לשיטה ידועה אחרת P&F -Point & figure משמשת לכניסה ללונג או שורט כאשר היא מנטרלת רעשים על הגרף ומנסה להישאר בהשקעה על הנכס לטווח ארוך. לכן לא כל תנודה תעניק איתות קניה/מכירה והמטרה היא לתת משקל גבוה דווקא לתנועות שהשפעתן על הכיוון היא החשובה יותר.

בשיטה זו קיימות שתי אפשרויות בלבד: לונג או שורט כך שבכל רגע נתון קיימת פוזיציה.

שימי לב שהשיטה במקרה הנוכחי מופעלת על גרף שבועי ולכן אין משמעות לגבוה והנמוך שיהיו במהלך השבוע אלא אך ורק לשער הסגירה השבועי.
 

חדש !!! הסבר מפורט על שיטת הקאג'י. לחצו כאן כדי לקרוא את ההסבר

* במידה וקיימות שורות המסומנות ברקע צהוב להלן הפירוש לכך שהשינוי התרחש השבוע

טבלת פוזיציות שנסגרו במדד ת"א 25 מאז שהתחלנו לעקוב אחר שיטת Kagi

טבלת פוזיציות שנסגרו בשאר המדדים מאז שהתחלנו לעקוב אחר שיטת Kagi

טבלת פוזיציות פתוחות לפי שיטת Kagi עבור ארבעת המדדים המובילים בישראל

שינויים שהתרחשו השבוע

מדד הבנקים שעושה קאמבק השבוע מעלה את רמת הסטופלוס לרמת 1271 הנקודות. בשאר המדדים אין שינוי.

במידה וביום חמישי הקרוב לקראת סגירת המסחר יעמוד מדד ת"א 25 מתחת לרמת 1216 הנקודות יהיה בכך איתות לסגירת פוזיציית לונג ומעבר לפוזיציית שורט.

ביצוע פעולה על סמך גרף זה מחייב סבלנות ואורך רוח בהתנהלות הפוזיציה כאשר בדיקות הכניסה או היציאה מתבצעות אחת לשבוע בסמוך לסגירה של יום המסחר האחרון באותו השבוע.

גרף המתאר את השתלשלות הפוזיציות מאז תחילת המעקב אחר שיטת ה-Kagi

 

 

מדד ת"א 25 – גרף יומי

הערה:

מבט על גרף יומי/תוך יומי שונה באופן מהותי ממבט על גרף שבועי בדיוק כפי שנסתכל על מפת ארץ ישראל (שבועי) מול מפה של העיר תל-אביב (יומי) או מפה של רמת אביב ג' (תוך יומי). במפת ארץ ישראל לא נראה את כל השבילים והרחובות  בדיוק כפי שתיקון טכני של מספר ימים אינו משפיע על מבנה הגרף השבועי.

 

רמות תמיכה והתנגדות וסטיות דוביות

בשבוע שעבר ראינו כיצד מדד ת"א 25 שובר את קו המגמה העולה כפי שנוצר מאז הגיע לשפל ברמת 1125 הנקודות. במהלך השבוע החולף שימש הקו כקו התנגדות כשהמדד מגיע בסמוך לקו ונסוג בחזרה.

מבחינת תנועת המדד בימים האחרונים ניתן לומר שהוא נסחר בטווח דשדוש 1256-1280 כאשר הוא קופץ מהגבול התחתון של הדשדוש אל הגבול העליון של הדשדוש וחוזר חלילה.

נקודות התייחסות כלפי מעלה
1. פריצת רמת 1280 הנקודות תוביל את המדד לעבר היעד הבא הנמצא ברמת 1300 הנקודות. יש להבהיר שהמדד ימצא באזור בו הוא לא היה אף פעם ולכן אין כאן התנגדויות עבר והיעדים מתבססים על פרופורציות גלי העלייה.

נקודות התייחסות כלפי מטה
1. שבירת רמת 1256 הנקודות ובצורה מוכחת תבהיר כי פני המדד לעבר היעד הבא הממוקם באזור 1248 הנקודות שם שכנה בעבר רמת שיא כל הזמנים.

2. שבירת רמת 1248 הנקודות תוביל את המדד בבטחה לעבר התמיכה הבאה השוכנת ברמת 1237 הנקודות.

3. שבירת רמת 1237 הנקודות תוביל את המדד לעבר יעד מנימלי של כל התיקון הטכני הנמצא באזור 1205-1215 הנקודות הוא אזור פער פתוח מפקיעת ספטמבר 2010.

אנו ממשיכים במעקב אחר הסטיות שנוצרו בין גרף מדד ת"א 25 לבין מד העוצמה ROC כפי שנכתב בסקירות הקודמות:

הגרף הבא מייצג את החודשיים האחרונים בהם ניתן לזהות באופן ברור שתי תקופות עם סטיות דוביות בין גרף המחירים למד העוצמה ROC כדלקמן:

1. התקופה הראשונה מתייחסת לאוגוסט 2010 כאשר גרף המחירים מייצר שני שיאים עולים (פריצת שווא של רמת 1166 הנקודות) בעוד שמד העוצמה מייצר שיאים יורדים. מייד לאחר מכן עבר מדד ת"א 25 תיקון טכני עד רמת 1125 הנקודות.

2. התקופה השנייה מתייחסת לחודש ספטמבר ולעליה מרמת 1125 הנקודות ועד רמת 1237 הנקודות ללא כל סטייה בין גרף המחירים למד העוצמה.

3. התקופה השלישית מתייחסת לתקופה מסוף ספטמבר עד אתמול כאשר רואים לכל אורך הדרך כיצד מדד ת"א 25 יוצר שיאים חדשים בעוד שמד העוצמה מייצר שיאים יורדים.

המסקנה הברורה מכך זהה למסקנה שבתבנית המתכנסת כפי שתאורה למעלה והיא שמדד ת"א 25 נמצא בחלקו האחרון של גל העלייה מאז החל אותו ברמת 1125 הנקודות.

ניתן לראות שבמהלך השבוע החולף המשיכו הסטיות להתגבר כאשר המסקנה המתבקשת מכך הינה שהתיקון הטכני הוא רק שאלה של זמן וכל עליה תביא לירידה חדה יותר לאחר מכן.

שימו לב ! מגמת העלייה במדד ת"א 25 ברורה וכל תיקון טכני מטה מתבקש לצורך התרעננות והחלפת ידיים חלשות בידיים חזקות ובסיומו של התיקון הטכני אמור מדד ת"א 25 לחזור ולכבוש יעדים חדשים.

 

 

רצועות- JBB-  JackBar Bands

תיאור

בדרך כלל נע המדד בין רצועה מס' 2 לרצועה מס' 4 וכל יציאה מהרצועות הנ"ל תצביע על עוצמה או חולשה בהתאמה. בעוד שרצועה מס' 3 יכולה להתנהג כרצועת תמיכה, רצועה מס' 4 לעולם לא תוכל להתנהג כך אלא תישאר רצועת התנגדות למרות העלייה של המדד מעליה. דהיינו, המדד מותח את הרצועה הרביעית אך בסופו של דבר יכנס בחזרה לתחום הרצועות הנורמאלי (יסחר בין רצועה מס' 3 לרצועה מס' 4) יש לקחת בחשבון שהרצועות נפתחות מעלה כך שלא בהכרח שהמדד ירד כדי לחזור לתחום הרצוי.

השבוע ראינו לראשונה מאז אוגוסט 2010 כיצד יורד מדד ת"א 25 מתחת לרצועה מס' 3 במסגרת המסחר התוך יומי אך לבסוף סוגר מעליה ומוכיח אותה שוב כרצועת תמיכה. הנגיעה והירידה מתחת לרצועה מס' 3 לא הופיעו בפעמים הקודמות וניכרת עייפות במדד ת"א 25. בכל מקרה אין בכך כדי לשנות את המגמה החיובית וכל עוד ייתמך המדד מעל רצועה מס' 3 יהיה כיוונו כלפי מעלה. רצועה מס' 3 יכולה לשמש הן את השורטיסטים והן את הלונגיסטים כאשר רק ירידה של המדד מתחת לרצועה מס' 3 יכולה להתפרש כאיתות ראשון לשורט וכל סיטואציה אחרת הינה לונג. כל המבצע שורט שלא במקום הנכון עלול להיפגע מעדר שוורים זועם.

כל עוד יעמוד המדד מעל רצועה מס' 3 הוא יחשב כחיובי

נכון להיום ממוקמות הרצועות  על הרמות הבאות:

רצועה מס' 5 אשר תשמש כהתנגדות מצויה כעת באזור 1301  הנקודות.

רצועה מס' 4 אשר תשמש כהתנגדות מצויה כעת באזור 1282  הנקודות.

רצועה מס' 3 אשר תשמש כתמיכה מצויה כעת באזור 1264 הנקודות.

רצועה מס' 2 אשר תשמש כתמיכה מצויה כעת באזור 1245 הנקודות.

רצועה מס' 1 אשר תשמש כתמיכה מצויה כעת באזור 1226 הנקודות.

הערה חשובה !

רצועות JBB מתעדכנות בכל יום והרמות המצוינות בסקירה הנוכחית תקפות ליום ראשון בלבד. את הרצועות ניתן לראות כאן.

 

מחזור מסחר JBV

התנהגות מדד ת"א 25 לפי מד זרימת הכסף הקלאסי OBV

מד זרימת הכסף בימים האחרונים מתנהג בהתאם למגמה העולה כשהשיאים על המתנד זהים לשיאים שעל הגרף. ביחס לתקופה קודמת (מתחילת השנה) הרי עדיין קיימת סטייה ולא כל הכספים שיצאו בירידה של אפריל - יוני חזרו בחזרה לבורסה..

התנהגות מדד ת"א 25 לפי מד זרימת הכסף JBV

בסקירות הקודמות רשמתי:

מד זרימת הכסף JBV הינו פרי פיתוח שלי המשפר את התנהגות מד זרימת הכסף הקלאסי OBV בכך שמוסיף משקל גם לתנודתיות של המניה בכל יום שעובר. אם המדד סגר ביום מסוים באדום מינימאלי של עשירית האחוז יהיה משקלו מופחת מיום בו סגר המדד באדום אך בירידה של 2%. ככל שהמדד סוגר החלטי יותר ובמחזור גדול יותר כך ההשפעה שלו על המתנד גבוהה יותר. שימו לב להבדל העצום בין מד זרימת הכסף הקלאסי המראה בבירור כשל בהתנהגות מחזורי המסחר לבין מד זרימת הכסף JBV שאינו מציג כשלים או "סטיות" מהנורמה.

אין שינוי במתנד והוא ממשיך לתמוך בצורה ברורה והחלטית במגמת העלייה.

בסקירות הקודמות רשמתי את הדברים הבאים:

תופעה מעניינת היא בעיתוי המפגש שבין מד זרימת הכסף JBV לבין הממוצע שלו ל-14 יום. כאשר מד זרימת הכסף עולה מעל לממוצע שלו (חציית הקו הכחול את הקו האדום מלמטה למעלה) נחשיב זאת כלונג וכאשר מד זרימת הכסף יורד מתחת לממוצע שלו (חציית הקו הכחול את הקו האדום מלמעלה למטה) נחשיב זאת כשורט. שימו לב מתי נתן המתנד איתות לונג ? בדיוק בשפל 1125 הנקודות ומאז ועד היום שוהה מד זרימת הכסף מעל הממוצע שלו.

מעניין יהיה לבדוק זאת כאשר מד זרימת הכסף ישבור את הממוצע שלו והאם יהיה זה הסימן המקדים לסגירת לונג וכניסה לשורט. נבדוק זאת כאשר הדבר יתרחש.

שימו לב כיצד מד זרימת הכסף JBV ממשיך להיתמך גם השבוע מעל ממוצע 14 יום בד בבד עם תמיכה המדד ברצועה מס' 3 של רצועות JBB. נמשיך לעקוב אחר התופעה גם בשבוע הקרוב.

 

מדד הבנקים

בסקירה הקודמת רשמתי:

אין שינוי הסקירה הקודמת ומדד הבנקים ממשיך להיות המדד החלש מבין כל המדדים המובילים בישראל כאשר מד זרימת הכסף מצביע על "יציאת מצרים" ממדד זה תוך יצירת סטייה מובהקת בין גרף המחירים בו נוצרו שפלים עולים לבין מד זרימת הכסף בו נוצרו שפלים יורדים דהיינו לפי מד זרימת הכסף מדד הבנקים היה צריך להיות הרבה יותר נמוך מכפי שהוא עתה.

מדד הבנקים מבצע השבוע סיבוב ועולה מעלה תוך פריצת רמת השיא האחרונה רמת 1300 הנקודות. למעשה, מדד הבנקים היה גם היחיד שעלה בצורה חדה והיה הגורם העיקרי לכך שמדד ת"א 25 נשאר עדיין מעל לרצועה מס' 3 של רצועות JBB. האם העלייה במדד הבנקים הינה אמיתית ? האם העלייה הנוכחית נתמכת במחזורי מסחר מתרחבים ? האם סך הכסף כפי שיצא "ביציאת מצריים" חזר בחזרה ?

התשובה לכל השאלות הנ"ל היא חד משמעית לא ולא. הביטו בגרף המצורף וראו כיצד הגופים הגדולים ברחו ממניות הבנקים במהלך התיקון הטכני שהתרחש בשבוע שעבר ואילו בשבוע החולף הם לא חזרו פנימה ונוצרה סטייה חמורה. מילא מד זרימת הכסף שהוא בית שמאי אבל גם מד זרימת הכסף JBV שהוא בית הילל מראה כי הפריצה הנוכחית במדד הבנקים אינה פריצה אמיתית וככזאת היא תתברר בהמשך כפריצת שווא (או שהגופים הגדולים שיצאו ביציאת מצריים, ישתכנעו לחזור למניות הבנקים. על כך אני בספק).

מדד הבנקים נע בתוך תעלת מחירים עולה כשהקו העליון אמור לשמש כקו התנגדות שם ועליו בדיוק סגר מדד הבנקים את השבוע. הקו התחתון של התעלה ישמש כקו תמיכה למדד ושוכן באזור 1240 הנקודות שם קיימת גם תמיכה אופקית. לעת עתה אנו לא מצפים לשבירת הקו התחתון של התעלה ואירוע שכזה יהיה מהותי ביותר להמשך הדרך לא רק במדד הבנקים אלא גם במדד ת"א 25.

 

 

מדד הנדל"ן

מדד הנדל"ן נעצר אתמול בסיום המסחר על פי התהום כאשר שבירה של רמת 333 הנקודות ובצורה מוכחת תכניס לפעולה תבנית ראש וכתפיים כפי שהיא נצפית על גרף תוך יומי 120 דקות. יעד המדד בשבירת רמת 333 הנקודות יהיה לעבר אזור התמיכה 318 הנקודות..

מדד הנדל"ן נשאר המדד החזק מכולם והתיקון הטכני בו נובע כולו מהחלפת ידיים חלשות בידיים חזקות כתוצאה מפרסומים שליליים ההולכים וגוברים בכלי התקשורת. השור במדד הנדל"ן רומס ברגליו את המטאדור ולכן כרגע כל החצים מופנים אליו.

 

שבת שלום,
ג'קי ברוך


*הערה: אין התוכן מהווה ייעוץ להשקעה והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של משתמש ומתן ייעוץ על ידי יועץ השקעות מוסמך המתחשב בצרכיו המיוחדים של המשתמש.  כל משתמש הפועל על פי התוכן אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו. 
כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב
מג'קי ברוך.סוחר באופציות מעוף ? יש לנו תוכנה חינמית עבורך.
חדש !!! מוסקיטו 2.1 זמינה להורדה באתר

גם אם אינכם מנויים לשרות המנויים שבאתר תוכלו לעשות שימוש בתוכנה, הניתנת חינם למשך שנה,  ע"י הכנסת נתונים עצמאית כאשר התוכנה תעקוב אחר בקשתכם ותתריע בהתרחש הארוע.


לסחור במניות בארץ כמו באמריקה

תוכנת מסחר מקצועית למניות ואופציות הכוללת אפשרויות רבות ומגוונות כגון:
סטופלוס, סטופלוס מתמשך (פקודה עד סוף החודש), סטופלוס נגרר,
קניית/מכירת חוזה סינטטי בלחיצה אחת, סטופלוס לפי מדד גלום ועוד.

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה ?
בעזרת תוכנת המסחר תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת עד לסוף החודש הקלינדרי. ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה (באופן אוטומטי) ותאפשר לך שקט נפשי.

כמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל ?
בעזרת התוכנה תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

סוחר באופציות מעוף ?
יש לנו סט פקודות מדהימות עבורך שהיו עד כה נחלתם של המקצוענים כולל מבצע חסר תקדים בשוק ההון "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל". מבצע זה הוא היחיד בארץ בו אתה משלם רק על הצלחה

ועדיין לא הזכרנו את הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים, קניית חוזה סינטטי בלחיצת כפתור והגנה על החוזה לפי המדד הגלום (בלעדי ללקוחות JackBar) ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.

אם מעניין אתכם לשמוע על התוכנה וללא כל התחייבות אנא לחצו על הקישור המופיע בהמשך והבטיחו את מקומכם עוד היום

לחצו
כאן למידע מפורט על תוכנת המסחר המקצועית למניות ואופציות

חברת JackBar השקעות עורכת ערבי עיון ללא תשלום בנושא תוכנות מסחר

תושבי ת"א והמרכז - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.

תושבי חיפה והצפון - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.


סוחר תוך יומי באופציות מעוף ? יש לנו מבצע בשבילך! לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל
לחצו
כאן כדי לקרוא על מבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל".
לחצו
כאן כדי להיכנס למחשבון תשואה באופציות מעוף ולבדוק בעצמכם את התשואה לכל תקופה נמדדת


קורס מבוא לשוק ההון ושיטת הניתוח הטכני בחיפה 

לחצו
כאן כדי להרשם לערב מבוא חינם בנושא "מבוא לשוק ההון ושיטת הניתוח הטכני"
לסיליבוס הקורס לחצו
כאן
להרשמה לקורס לחצו כאן


חדש !!! קורס נגזרים - אופציות מעוף מהמסד ועד הטפחות

לסיליבוס הקורס לחצו כאן
להרשמה לקורס לחצו כאן

* איתותי שפל/סיכון, קוי תמיכה והתנגדות ומתנדים נלמדים בקורס טכני בסיסי למידע על הקורס לחצו
כאן

* איתותי שפל/סיכון, תאוריית גלי אליוט וקילשוני אנדריוז נלמדים בקורס טכני מתקדם. למידע על הקורס לחצו כאן (הקורס מתקיים אחת לחצי שנה ונדרשת הבנה בניתוח טכני)


מעוניין לקבל את הסקירות הטכניות לאחר פירסומן למינויים וללא תשלום ?

 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים