קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
סקירה שבועית על מדדים בארץ 04/06/2010
04/06/2010
יום שישי שעה: 16:59

מאת: ג'קי ברוך
 

מדד ת"א 25 המשיך בתחילת השבוע במסע דרומה כשהוא קובע ביום שלישי שפל חדש ברמת 1060 הנקודות. בימים רביעי וחמישי הוא מבצע תיקון טכני עולה וקובע אתמול את הגבוה השבועי על רמת 1100 הנקודות.

מחזורי המסחר השבוע חזרו לשפיות כפי שהייתה טרום קבלת ישראל לארגון ה-OECD והסתכמו ב-5.2 מילייארד ש"ח במניות ת"א 25 בלבד לעומת 22 מילייארד כפי שהיו בשבוע שעבר.

את הכותרות השבוע סיפקו מניות הנפט והגז עם קבלת הידיעות החיוביות על מאגר "לויתן" ואולי הפיכתה של ישראל למעצמת גז עולמית. מניות הגז השותפות במאגר הגיבו בעליות חדות של עשרות אחוזים.

בסיכום השבועי ירד מדד ת"א 25 ב-0.6% אך ירידה זו אינה משקפת כלל ועיקר את התנודתיות הגבוהה שהייתה השבוע. מדד הבנקים יורד באחוז ומדד הנדל"ן מוסיף כחצי אחוז לערכו

האם העליה שהתרחשה אתמול היא עליה אמיתית ?  על כך ועוד בהמשך הסקירה.

 

 

שורה תחתונה - סיכום הסקירה הנוכחית:

 

טווח קצר

לפי הסקירה הנוכחית ולמרות העליה שראינו ביומיים האחרונים, מדד ת"א 25 ממשיך בתיקון הטכני היורד בו החל מאז קבע את רמת השיא 1240 הנקודות כאשר היעד שבו יתחלף יחס הסיכוי/סיכוןן (סיכון לשורט וסיכוי ללונג) יהיה באזור 1040 הנקודות. כפי שכתבתי בסקירות הקודמות הדרך אינה רציפה וכוללת מס' עצירות ותיקונים עולים כפי שביצע המדד ביומיים האחרונים. יקח עוד זמן עד אשר נוכל לומר שהתיקון היורד הסתיים ולכן הנחת העבודה שלנו בסקירה זו כמו בסקירות הקודמות תהייה המשך התיקון היורד עד כאמור לאזור  1040 הנקודות.

בשלב הנוכחי אין מה לחפש לונג על המדד וכל עליה היא לצורך ירידה.

נקודות עיניין לשבוע הקרוב

- אזור 1075 הנקודות מרכז סביבו עיניין כאשר המדד בוחר אתמול שלא להתעמת איתו ישירות ופותח בפער מחירים עולה. ירידה של המדד מתחת לרמת 1075 תבהיר שהמדד חוזר למגמת הירידה. 

- אזור 1097-1104 הנקודות יהיה אזור ההתנגדות לטווח הקצר והמיידי כאשר אזור 1115 הנקודות הוא אזור ה"חנינה" והחבירה לשורט על המדד.

- אזור 1150 הנקודות  במדד הבנקים הוא אזור התמיכה החשוב ושבירתו מטה עם מחזור גבוה תהווה איתות שורט סולידי.

- רמת 280 הנקודות במדד הנדל"ן היא רמת ההתנגדות הנוכחית ואזור חבירה לשורט ואזור 260 הנקודות הוא כרגע אזור התמיכה במדד. שבירת רמת 260 הנקודות יוביל את מדד הנדל"ן לעבר יעדו באזור 230-240 הנקודות.

 

טווח ארוך

מעתה אמור "כל תיקון טכני מטה נועד לצורך הגעה לשיאים גבוהים יותר" (עד שיוכח אחרת)

נכתב ב-27.03.09 עת פרץ מדד ת"א 25 את רמת 715 הנקודות.

הערה חשובה
התאור הנ"ל שנכתב עם תחילת הראלי וליווה אותנו עד היום ימשיך ללוות אותנו גם בעתיד ואין בירידה הנוכחית כדי להפוך את המגמה ארוכת הטווח ליורדת. יתרה מכך, המדד אפילו לא תיקן תיקון מנימלי של כל מהלך הראלי מרמת 630 הנקודות ועד רמת 1242 הנקודות. אבל.. אין בזאת כדי לבטל את המעבר לגדר לאחר מכירת כל תיק המניות לפני מספר שבועות

 

 

בנימה אישית - סיכום ארועי השבוע

בסיכום הסקירה השבועית הקודמת רשמתי את הדברים הבאים:

- רמת 280 הנקודות במדד הנדל"ן היא רמת ההתנגדות הנוכחית ואזור חבירה לשורט ואזור 260 הנקודות הוא כרגע אזור התמיכה במדד. שבירת רמת 260 הנקודות יוביל את מדד הנדל"ן לעבר יעדו באזור 230 הנקודות.

ביום ראשון בבוקר ניתנה הזדמנות נוספת לקבל את תעודת הסל שורט נדל"ן במחיר אטרקטיבי כאשר מדד הנדל"ן מגיע סמוך לרמת 280 הנקודות ומשם צונח מטה. ביום שלישי אחה"צ נמכרה התעודה לאחר שמדד הנדל"ן קבע את הנמוך השבועי ברמת 260 הנקודות 

 

שורט, לונג או בכלל רצוי לשבת על "הגדר"

הפוזיציות המופיעות להלן מתייחסות לטווחים מיידי, קצר, בינוני וארוך ולפי איתותים סולידיים בלבד. לא מהנמנע שנחזיק בפוזציות הפוכות מהרשום מטה וזאת בהתאם לשיטת השפל/סיכון.  חלק זה בסקירה בא לעזור למשקיעים למקם עצמם במפת השוק ולפי סוג ההשקעה כאשר התפיסה העומדת מאחורי ההשקעה היא חבירה למגמה השלטת (בעת הנוכחית עבור טווחים קצר ובינוני הפכה לעליה) ובעת תיקונים טכניים לשבת על ה"גדר" דהיינו בפק"מ.

 

מבנה הפוזיציות (איתותים סולידיים בלבד)

טווח מיידי (שעות עד ימים) - שורט - שינוי ל"גדר " בעליית המדד מעל לרמת 1100 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח קצר (מס' ימים עד שבועות) - שורט - שינוי ל"גדר " בעליית המדד מעל לרמת 1130 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח בינוני (מס' שבועות עד 6 חודשים) - שורט - שינוי ל"גדר " בעליית המדד מעל לרמת 1155 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח ארוך (שנה ויותר) -  גדר - שינוי  ל"לונג " בעליית המדד מעל לרמת 1250 הנקודות ובצורה מוכחת.

 

שינויים בשבוע החולף

רמות הכניסה ירדו מטה כאשר הכניסה הראשונה ללונג תתאפשר רק בעליית המדד מעל רמת 1100 הנקודות ובצורה מוכחת.

יש להדגיש שהנקודות הנ"ל רלוונטיות למצב כפי שהוא היום והן יכולות להשתנות משבוע לשבוע.

* על מנת לא להעמיס על הסקירה, הועברו ההסברים על המתנדים אותם פיתחתי ואופן השימוש בהם וכן מתנדים אחרים או מושגים שונים בהם נעשה שימוש בסקירה הנוכחית, לדף נפרד. לחיצה על שם המתנד או המושג יעביר אתכם לדף "הסבר על מתנדים".

 

פוזיציות לטווח הארוך על מדדים מובילים בת"א לפי שיטת KAGI

חשוב מאד

שיטת ה-Kagi פועלת כמערכת אוטומטית ללא כל שיקולים טכניים קלאסיים כרמות תמיכה/התנגדות, קוי מגמה וכו' ולכן יש להתייחס אליה בהתאם. יתכן בהחלט שמבחינה טכנית קלאסית הפוזיציה שרשומה מעלה תהייה הפוכה לפוזיציה שמופיעה ב-Kagi .

הסבר
גרף Kagi, שלא בדומה לגרף נרות יפאניים או גרף עמודות, אינו מתחשב בהיבט הזמן אלא במחיר בלבד. שיטה זו בדומה לשיטה ידועה אחרת P&F -Point & figure משמשת לכניסה ללונג או שורט כאשר היא מנטרלת רעשים על הגרף ומנסה להישאר בהשקעה על הנכס לטווח ארוך. לכן לא כל תנודה תעניק איתות קניה/מכירה והמטרה היא לתת משקל גבוה דווקא לתנועות שהשפעתן על הכיוון היא החשובה יותר.

בשיטה זו קיימות שתי אפשרויות בלבד: לונג או שורט כך שבכל רגע נתון קיימת פוזיציה.

 

 

טבלת פוזיציות לפי שיטת Kagi עבור ארבעת המדדים המובילים בישראל

שינויים שהתרחשו השבוע

רמות הסטופלוס של מדד ת"א 25 ומדד הבנקים התעדכנו כלפי מטה.

מדד ת"א 25

לפי שיטת Kagi, מדד ת"א 25 היה בשורט מאז רמת 1108 הנקודות קרי מאז יוני 2008 ובמהלך כל הירידה הגדולה ולאחריה העליה האלימה לא התקבל איתות לסגירת הפוזיציה. השורט נסגר בשבוע האחרון של ינואר כאשר המדד סגר את השבוע ברמת 682 הנקודות ומעל לרמת הסטופלוס 670 הנקודות ובכך נתן תשואה של 426 נקודות מדד.

עד עתה בוצעו 4 פוזיציות ואנו עוקבים אחר הפוזיציה הפעילה בטבלה הבאה:

שינויים מהסקירה הקודמת

רמת הסטופלוס של מדד ת"א 25 יורדת כעת לרמת 1104 הנקודות מרחק של 5 נקודות בלבד מרמת הסגירה של המדד אתמול.

במידה וביום חמישי הקרוב לקראת סגירת המסחר יעמוד המדד מעל לרמת 1104 הנקודות יהיה בכך איתות לסגירת פוזיציית שורט ומעבר לפוזיציית לונג.

ביצוע פעולה על סמך גרף זה מחייב סבלנות ואורך רוח בהתנהלות הפוזיצייה כאשר בדיקות הכניסה או היציאה מתבצעות אחת לשבוע בסמוך לסגירה של יום המסחר האחרון באותו השבוע.

 

 

 

מדד ת"א 25 – גרף שבועי

סטופלוס לטווח ארוך

כפי שאני מלמד בקורס לניתוח טכני בשיעור על המתנדים, קבעתי "אחריות" לכל מתנד ומתנד תוך בחירה של מס' מצומצם של מתנדים מתוך מאות הקיימים בשוק ואיתם אני עובד ככלים תומכי החלטה. מתנד ה-MACD שלו פרמטרים מיוחדים בהם אני עושה שימוש, קיבל אצלי את האחריות לשמש כסטופלוס למניות/מדדים לטווח ארוך.

בסקירות הקודמות רשמתי:

בגרף המצורף ניתן לראות כיצד נתן המתנד "איתות קניה" לונג בתחילת 2009 וכעת הוא נותן איתות מכירה/שורט לכל המהלך העולה (כניסה באזור רמת 700 הנקודות ויציאה באזור 1200 הנקודות). כלי זה בדומה לשיטת ה-Kagi אמור לסנן לנו רעשי רקע כפי שהם נוצרים במסגרת המגמה ולנסות ולמצות את כל המהלך העולה עד תומו.

אנו ממשיכים במעקב אחר איתות השורט של מתנד ה-MACD וניתן לראות כיצד בכל שבוע מתרחקת עקומת ה-MACD מהממוצע שלה ולמעשה מאשרת בכל שבוע מחדש את המגמה היורדת לטווח הקצר.

הערה: איתות השורט במתנד ה-MACD נועד לסגירת פוזיציות לונג לכל המחזיקים במניות לטווח ארוך.

בסקירה הקודמת רשמתי:

רמת ההתנגדות הנוכחית מצוייה באזור 1115 הנקודות שם היה המדד צריך להיעצר ומשלא עשה כן הפך רמה זו לרמת התנגדות. בהיבט שבועי ניתן לראות על הגרף כיצד המדד שובר את רמת 1115 הנקודות שהייתה רמת תמיכה ובשבוע הנוכחי המדד לא מצליח לסגור מעל רמת 1115 הנקודות.

ביום ראשון עולה מדד ת"א 25 וקובע את הגבוה השבועי ברמת 1112 הנקודות ובכך מאשר את אזור 1115 הנקודות כאזור התנגדות חשוב.

 

 

תעודת סל שורט ת"א 25

בסקירות הקודמות רשמתי את הדברים הבאים:

לפני כחודשיים בתיקון הקודם של מדד ת"א 25 העלתי את הגרף של תעודת הסל תכלית שורט ת"א 25 (1700) כבסיס לבדיקת הדופק אצל המשקיעים המוסדיים. אז ראינו שלמרות שבירת רמות תמיכה חשובות של המדד המוסדיים לא התרגשו מכך ולכן הנחנו שהמדד אמור להמשיך מעלה בסיום התיקון הטכני.

שימו לב לעקומת הממוצע הנע ל-21 שבועות. בעוד שעל גרף מדד ת"א 25 ראינו שהמדד נתמך על העקומה הרי בגרף השורטים קצב פעימות הלב של השורטיסטים הולך וגובר כאשר התעודה פורצת את עקומת הממוצע הנע ונותנת איתות ראשון שפל/סיכון לשורט על מדד ת"א 25.

אנו ממשיכים גם השבוע במעקב אחר תעודת הסל שורט ת"א 25 והפעם בחרתי להביא את גרף התעודה מול מד זרימת הכסף בתעודה וזאת כדי לבדוק האם יש לנו כאן "סטיות" שיכולות לשפוך אור לגבי העליה האחרונה של המדד שלשום ואתמול.

על הגרף סימנתי בצבע אדום שני מקומות בהם המדד יצא לתיקון טכני עולה (הגרף של התעודה יורד כיוון שהיא הופכית לתנועת מדד ת"א 25)  אפשר לראות בבירור כיצד תעודת הסל שורט ת"א 25 יורדת אתמול בעוד שמד זרימת הכסף מסרב לשתף עימה פעולה קרי בעת הירידה של התעודה היא עושה זאת על מחזורי מסחר נמוכים ללמדנו שהמוסדיים ממשיכים להחזיק את התעודה קרוב לחזה ולמה ? כיון שהם מניחים שהירידות עדיין לא הסתיימו.

שימו לב כיצד בפעם הקודמת ירדה התעודה יותר מכפי שירד מד זרימת הכסף ובסיום התיקון שבה התעודה לעלות כשמד זרימת הכסף עולה איתה בהתאמה.

המסקנה היחידה שאני יכול להסיק מההסתכלות על תנועת המוסדיים דרך רכישת התעודה תהייה שהמוסדיים מניחים שהעליה של אתמול אינה שיבה למגמת עליה אלא בסך הכל תיקון טכני שבסיומו אמורה התעודה לטפס לשיאים גבוהים יותר (מדד ת"א 25 ירד לשפלים נמוכים יותר).

* אם מדד ת"א 25 עולה אזי שער התעודה ירד וההיפך. התעודה הינה הופכית להתנהגות המדד ונעודה להרויח גם כאשר הבורסה יורדת..

 

מדד ת"א 25 – גרף יומי

הערה:

מבט על גרף יומי/תוך יומי שונה באופן מהותי ממבט על גרף שבועי בדיוק כפי שנסתכל על מפת ארץ ישראל (שבועי) מול מפה של העיר תל-אביב (יומי) או מפה של רמת אביב ג' (תוך יומי). במפת ארץ ישראל לא נראה את כל השבילים והרחובות  בדיוק כפי שתיקון טכני של מספר ימים אינו משפיע על מבנה הגרף השבועי.

 

פערי מחירים וקוי מגמה

המדד סוגר אתמול את פער המחירים הפתוח שנוצר בין רמת 1096 לרמת 1088 הנקודות. ניתן לראות שזאת הפעם השלישית שהמדד יוצר פער באזור הנ"ל ולפי מה שמסתמן כרגע במסחר בחוזים העתידיים עוד בטרם נפתח המסחר בארה"ב (שעה 16.00) עושה רושם שביום ראשון הוא יצור פער כזה בפעם הרביעית ובתוך תקופה של 10 ימי מסחר.בלבד.

על הגרף סימנתי תעלה יורדת כאשר אתמול נוגע המדד בקו העליון של התעלה האמור לשמש כקו התנגדות למדד. במידה וביום ראשון המדד אכן ירד למטה אזי הקו התחתון של תעלת המחירים מצוי באזור 1050 הנקודות.

 

 

רצועות- JBB-  JackBar Bands

תיאור

בדרך כלל נע המדד בין רצועה מס' 2 לרצועה מס' 4 וכל יציאה מהרצועות הנ"ל תצביע על עוצמה או חולשה בהתאמה. בעוד שרצועה מס' 3 יכולה להתנהג כרצועת תמיכה, רצועה מס' 4 לעולם לא תוכל להתנהג כך אלא תישאר רצועת התנגדות למרות העליה של המדד מעליה. דהיינו, המדד מותח את הרצועה הרביעית אך בסופו של דבר יכנס בחזרה לתחום הרצועות הנורמלי (יסחר בין רצועה מס' 3 לרצועה מס' 4) יש לקחת בחשבון שהרצועות נפתחות מעלה כך שלא בהכרח שהמדד ירד כדי לחזור לתחום הרצוי.

אין שינוי בהתנהגות המדד בהתאם לרצועות JBB כאשר אתמול מגיע המדד סמוך לרצועה מס' 3 היא רצועת הגבול בין החיובי לשלילי אך עדיין סוגר מתחתיה. מאז שבר המדד את רצועה מס' 3 הוא לא שב לעלות מעליה ולכן גם אין כרגע כל סימן חיובי לגביו. רצועה מס' 3 ממוקמת כעת באזור 1104 הנקודות ועליה של המדד מעל רצועה מס' 3 תהווה סימן חיובי ראשון. כזכור, רמת 1104 הנקודות היא רמת הסטופלוס לשורט על פי שיטת הקאג'י.

רק עליה מעל רצועה מס' 3 יכולה לסמן מפנה ואיתות ראשון לחזרה למגמה העולה. כל עוד ישהה המדד מתחת לרצועה מס' 3 יחשב המדד כשלילי.

השבוע יורדות הרצועות ביותר מ-20 נקודות מדד ומאפשרות למדד במידה וימשיך את מגמת הירידה, להגיע עד אזור 1067 הנקודות ללא שום בעיה (רצועה מס' 2)  ועד רמת 1032 הנקודות במקרה חריג (רצועה מס' 1).

רצועה מס' 4 אשר תשמש כהתנגדות מצוייה כעת באזור 1139 הנקודות.

רצועה מס' 3 אשר תשמש כהתנגדות מצוייה כעת באזור 1104 הנקודות.

רצועה מס' 2 אשר תשמש כתמיכה (למרות ירידת המדד מתחתיה) מצוייה כעת באזור 1067 הנקודות.

רצועה מס' 1 אשר תשמש כתמיכה מצוייה כעת באזור 1032 הנקודות.

הערה חשובה !

רצועות JBB מתעדכנות בכל יום והרמות המצויינות בסקירה הנוכחית תקפות ליום ראשון בלבד. את הרצועות ניתן לראות כאן.

 

 


מדד הבנקים

בסקירה הקודמת רשמתי:

לסיכום: המדד נותר עדיין שלילי ואין לחפש בו, לפחות בשלב הנוכחי, אפשרות ללונג אלא רק נסיונות לחבירה לשורט דרך תעודות סל מתאימות כאשר שבירת רמת 1152 הנקודות מהווה כבר איתות סולידי לשורט ואילו עליה לאזור 1215 יהווה איתת שורט שיא/סיכון.

מדד הבנקים שובר השבוע את רמת 1152 הנקודות אך עושה זאת על מחזורי מסחר נמוכים שלא איפשרו לי להוציא איתות שורט על הבנקים. בימים רביעי וחמישי מתקן המדד ומגיע שוב לאזור 1152 הנקודות אשר ישמש עדיין כאזור שורט.

אילו היו מחזורי המסחר מתנהגים בהתאם למגמת ירידה לא היה ספק בדבר ביצוע שורט על המדד לא רק בשבירת רמת 1152 הנקודות אלא גם בחזרה שלו אתמול לאזור זה.

שבירת אזור 1150 הנקודות ובמחזור גבוה תעניק למדד זה יעד לעבר אזור 1080 הנקודות.

 


מדד הנדל"ן

מאז שבר המדד את רמת 280 הנקודות הוא לא מצליח לעלות מעליו וכל אימת שהוא מגיע לאזור זה נכנסים מוכרים אגרסיביים וגורמים לו לרדת.

ניתן לראות שבכל פעם שהמדד מתקרב לאזור 280 הנקודות הוא מייצר שיא יותר נמוך מקודמו דבר המרמז על התשרותם של המוכרים שמוכנים למכור בכל פעם במחיר נמוך יותר מכפי שהציעו זאת בפעמים קודמות.

יציאה של המדד מחוץ לגבולות הדשדוש 260-280 תוביל באופן מיידי לתנועה של 20 נקודות מדד קרי או לעבר רמת 240 הנקודות או לעבר רמת 300 הנקודות כאשר העדיפות כרגע הינה לירידה והדשדוש שאנו רואים במדד מהווה דרך לביצוע תיקון טכני.

לסיכום: עליה של מדד הנדל"ן לאזור 280 הנקודות תמשיך להוות הזדמנות לחבירה לשורט על המדד ואילו שבירת רמת 260 הנקודות תהווה כבר איתות שורט סולידי.

 

שבת שלום,

ג'קי ברוך


לתושבי חיפה והצפון

קורס ניתוח טכני מתקדם בהנחיית ג'קי ברוך יפתח ביום שלישי 15/06/10 ויכלול ארבעה מפגשים בעלות של 1,250 ש"ח כולל מע"מ בלבד.

הקורס מיועד רק לבעלי ידע בניתוח טכני

לפרטים נוספים על הקורס לחצו כאן

להרשמה לקורס לחצו כאן


*הערה: אין התוכן מהווה ייעוץ להשקעה והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של משתמש ומתן ייעוץ על ידי יועץ השקעות מוסמך המתחשב בצרכיו המיוחדים של המשתמש.  כל משתמש הפועל על פי התוכן אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו. 
כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב
מג'קי ברוך.
לסחור במניות בארץ כמו באמריקה

תוכנת מסחר מקצועית למניות ואופציות הכוללת אפשרויות רבות ומגוונות כגון:
סטופלוס, סטופלוס מתמשך (פקודה עד סוף החודש), סטופלוס נגרר,
קניית/מכירת חוזה סינטטי בלחיצה אחת, סטופלוס לפי מדד גלום ועוד.

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה ?
בעזרת תוכנת המסחר תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת עד לסוף החודש הקלינדרי. ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה (באופן אוטומטי) ותאפשר לך שקט נפשי.

כמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל ?
בעזרת התוכנה תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

סוחר באופציות מעוף ?
יש לנו סט פקודות מדהימות עבורך שהיו עד כה נחלתם של המקצוענים כולל מבצע חסר תקדים בשוק ההון "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל". מבצע זה הוא היחיד בארץ בו אתה משלם רק על הצלחה

ועדיין לא הזכרנו את הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים, קניית חוזה סינטטי בלחיצת כפתור והגנה על החוזה לפי המדד הגלום (בלעדי ללקוחות JackBar) ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.

אם מעניין אתכם לשמוע על התוכנה וללא כל התחייבות אנא לחצו על הקישור המופיע בהמשך והבטיחו את מקומכם עוד היום

לחצו
כאן למידע מפורט על תוכנת המסחר המקצועית למניות ואופציות

חברת JackBar השקעות עורכת ערבי עיון ללא תשלום בנושא תוכנות מסחר

תושבי ת"א והמרכז - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.

תושבי חיפה והצפון - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.


סוחר תוך יומי באופציות מעוף ? יש לנו מבצע בשבילך! לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל
לחצו
כאן כדי לקרוא על מבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל".
לחצו
כאן כדי להיכנס למחשבון תשואה באופציות מעוף ולבדוק בעצמכם את התשואה לכל תקופה נמדדת


קורס ניתוח טכני וניהול תיק השקעות עצמאי בת"א ובחיפה 

לחצו
כאן כדי להרשם לערב מבוא חינם בנושא "ניתוח טכני וניהול תיק השקעות עצמאי"
לסיליבוס הקורס לחצו
כאן
להרשמה לקורס לחצו כאן


חדש !!! קורס נגזרים - אופציות מעוף מהמסד ועד הטפחות

לסיליבוס הקורס לחצו כאן
להרשמה לקורס לחצו כאן


קורס ניתוח טכני מתקדם בת"א ובחיפה 

לחצו כאן כדי להרשם לקורס ניתוח טכני מתקדם הקרוב  בסניף חיפה והצפון

לחצו
כאן כדי להרשם לקורס ניתוח טכני מתקדם הקרוב שיערך בת"א

לסיליבוס הקורס לחצו כאן* איתותי שפל/סיכון, קוי תמיכה והתנגדות ומתנדים נלמדים בקורס טכני בסיסי למידע על הקורס לחצו
כאן

* איתותי שפל/סיכון, תאוריית גלי אליוט וקילשוני אנדריוז נלמדים בקורס טכני מתקדם. למידע על הקורס לחצו כאן (הקורס מתקיים אחת לחצי שנה ונדרשת הבנה בניתוח טכני)


מעוניין לקבל את הסקירות הטכניות לאחר פירסומן למינויים וללא תשלום ?

תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים