קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
סקירה שבועית על מדדים בארץ 27/11/2009
27/11/2009
יום שישי שעה: 16:26

מאת: ג'קי ברוך
אתמול בבוקר פקעו האופציות על מדד ת"א 25 כששער הפקיעה נקבע על רמת 1093.82 הנקודות. ביום רביעי עוד הספיק המדד לקבוע את רמת השיא השנתי על רמת 1097 הנקודות.
 
מאז תחילת החודש בו ירד המדד וקבע את השפל החודשי על רמת 985 הנקודות הוא טיפס כמעט ללא הפסקה כ-110 נקודות מדד.
 
בסיכום השבועי עלה מדד ת"א 25 ב-1.3% בעיקר בזכות קטר הבנקים שהוסיף השבוע לערכו כ-3%. מנגד, התממש מדד הנדל"ן ב-4% כשהוא גורר איתו את מדד ת"א 75 שירד השבוע ב-2%.
 
מדד ת"א 75 פתח חזית מול מדד ת"א 25 כשכל אחד נע בכיוון מנוגד לשני. האם מדד ת"א 75 מבשר את בואו של החורף? על כך ועוד בהמשך הסקירה.

 

 

שורה תחתונה - סיכום הסקירה הנוכחית:

טווח קצר

אתמול מוסיף מדד ת"א 25 עוד איתות חולשה והפעם איתות חולשה מהותי המגיע דרך מחזורי המסחר. איתות זה מתווסף לשאר האיתותים השליליים כפי שהם נצפים דרך מתנדי העוצמה השונים והסטיות הדוביות. בסופו של דבר יביאו אותם איתותים שליליים לכדי איתות שורט על מדד ת"א 25 .

למרות הנ"ל אין עדיין מצב לביצוע שורט והמגמה נכון לסגירת המסחר של יום האתמול עדיין מגמת עליה מובהקת.

איתות שורט ראשון יתרחש בירידת מדד ת"א 25 מתחת לרמת 1073 הנקודות

איתות שורט שני יתרחש בירידת המדד מתחת לרמת 1057 הנקודות.

במדד הנדל"ן קיבלנו כבר בתחילתו של השבוע איתות ראשון לשורט לאחר שהוא שבר מטה תבנית שולש עם פוטנצייאל של כ-80 נקודות מדד.

מדד הבנקים ממשיך להציג את הסרט "יציאת מצרים" כאשר הכספים הגדולים עוזבים את המדד ולכן אני רואה בפריצת רמת השיא השנתי השבוע כפריצת שווא.

 

נקודות עיניין לשבוע הקרוב

רמת 1073 הנקודות אמורה להוות רמת תמיכה למדד וירידה ממנה בפער מחירים יורד עלולה להוביל ליצירת אי של ימי היפוך.

רמת 1057 הנקודות צריכה לתמוך במדד ת"א 25 וירידה ממנו תהווה איתות שלילי.

 

טווח בינוני/ארוך

מעתה אמור "כל תיקון טכני מטה נועד לצורך הגעה לשיאים גבוהים יותר" (עד שיוכח אחרת)

נכתב ב-27.03.09 עת פרץ מדד ת"א 25 את רמת 715 הנקודות.

 

 

שורט, לונג או בכלל רצוי לשבת על "הגדר"

הפוזיציות המופיעות להלן מתייחסות לטווחים מיידי, קצר, בינוני וארוך ולפי איתותים סולידיים בלבד. לא מהנמנע שנחזיק בפוזציות הפוכות מהרשום מטה וזאת בהתאם לשיטת השפל/סיכון.  חלק זה בסקירה בא לעזור למשקיעים למקם עצמם במפת השוק ולפי סוג ההשקעה כאשר התפיסה העומדת מאחורי ההשקעה היא חבירה למגמה השלטת (בעת הנוכחית עבור טווחים קצר ובינוני הפכה לעליה) ובעת תיקונים טכניים לשבת על ה"גדר" דהיינו בפק"מ.

 

מבנה הפוזיציות (איתותים סולידיים בלבד)

* טווח מיידי (שעות עד ימים) - לונג - שינוי ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1073 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח קצר (מס' ימים עד שבועות) - לונג - שינוי ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1058 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח בינוני (מס' שבועות עד 6 חודשים) - לונג - שינוי  ל"גדר " בירידת המדד מתחת לרמת 1035 הנקודות ובצורה מוכחת.

טווח ארוך (שנה ויותר) - גדר

 

מדד ת"א 25 פורץ השבוע את רמת השיא 1076 הנקודות כשהוא עושה זאת עם מחזורי מסחר גדולים וקובע את הגבוה השנתי על רמת 1097 הנקודות. רמות הסטופלוס עבור הטווח הקצר והטווח הבינוני עודכנו כלפי מעלה.

יש להדגיש שהנקודות הנ"ל רלוונטיות למצב כפי שהוא היום והן יכולות להשתנות משבוע לשבוע.

* על מנת לא להעמיס על הסקירה, הועברו ההסברים על המתנדים אותם פיתחתי ואופן השימוש בהם וכן מתנדים אחרים או מושגים שונים בהם נעשה שימוש בסקירה הנוכחית, לדף נפרד. לחיצה על שם המתנד או המושג יעביר אתכם לדף "הסבר על מתנדים".

 

מדד ת"א 25 טווח ארוך לפי גרף KAGI

הסבר

החל מסוף אוגוסט 2008 התחלנו לעקוב אחר מדד ת"א 25 לפי גרף Kagi. גרף Kagi, שלא בדומה לגרף נרות יפאניים או גרף עמודות, אינו מתחשב בהיבט הזמן אלא במחיר בלבד. שיטה זו בדומה לשיטה ידועה אחרת P&F -Point & figure משמשת לכניסה ללונג או שורט כאשר היא מנטרלת רעשים על הגרף ומנסה להישאר בהשקעה על הנכס לטווח ארוך. לכן לא כל תנודה תעניק איתות קניה/מכירה והמטרה היא לתת משקל גבוה דווקא לתנועות שהשפעתן על הכיוון היא החשובה יותר.

בשיטה זו קיימות שתי אפשרויות בלבד: לונג או שורט כך שבכל רגע נתון קיימת פוזיציה.

לפי שיטת Kagi, מדד ת"א 25 היה בשורט מאז רמת 1108 הנקודות קרי מאז יוני 2008 ובמהלך כל הירידה הגדולה ולאחריה העליה האלימה לא התקבל איתות לסגירת הפוזיציה.  השורט נסגר בשבוע האחרון של ינואר כאשר המדד סגר את השבוע ברמת 682 הנקודות ומעל לרמת הסטופלוס 670 הנקודות ובכך נתן תשואה של 426 נקודות מדד

מייד עם סגירת השורט נכנס המדד ללונג עת היה ברמת 682 הנקודות וכעת אנו עוקבים אחר פוזיציית הלונג.

 

מעקב

פוזיצייה נוכחית:   לונג
תאריך כניסה:   29.01.2009
שער מדד בכניסה:   682
שער מדד נוכחי:   1,078.88
רווח לא ממומש בנקודות מדד:   396.88
רווח לא ממומש באחוזים:   58.19%
רמת סטופלוס ליום חמישי הקרוב:   1022

 

אין שינוי מהשבוע שעבר.

במידה וביום חמישי הקרוב לקראת סגירת המסחר יעמוד המדד מתחת לרמת 1022 הנקודות יהיה בכך איתות לסגירת פוזיציית לונג ומעבר לפוזיציית שורט.

ביצוע פעולה על סמך גרף זה מחייב סבלנות ואורך רוח בהתנהלות הפוזיצייה כאשר בדיקות הכניסה או היציאה מתבצעות אחת לשבוע בסמוך לסגירה של יום המסחר האחרון באותו השבוע.

 

 

מדד ת"א 25 – גרף יומי

הערה:

מבט על גרף יומי/תוך יומי שונה באופן מהותי ממבט על גרף שבועי בדיוק כפי שנסתכל על מפת ארץ ישראל (שבועי) מול מפה של העיר תל-אביב (יומי) או מפה של רמת אביב ג' (תוך יומי). במפת ארץ ישראל לא נראה את כל השבילים והרחובות  בדיוק כפי שתיקון טכני של מספר ימים אינו משפיע על מבנה הגרף השבועי.

 

תעלת מחירים ונקודת קטיעת הפסד/רווח (סטופלוס)

מדד ת"א 25 ממשיך לשהות מעל הקו התחתון של תעלת המחירים אשר עשוי לשמש כבר ביום ראשון הקרוב כקו תמיכה למדד. קו המגמה העולה נמצא כעת ברמת 1060 הנקודות. רמת הקו הינה עבור יום המסחר הבא ובכל יום מסחר חדש יש להוסיף כ-2.5 נקודות מדד כך שעד סוף השבוע הבא תעמוד רמת הקו קרוב לאזור 1073 הנקודות.

בסקירות הקודמות רשמתי:

כל תלמדיי בקורסים לניתוח טכני יודעים שאינני מערבב בין מתנדים ולכל אחד מהמתנדים נתתי תפקיד מיוחד. מתנד ה-MACD שעושה שימוש בשני ממוצעים אקספוננטיים משמש אותי לצורך סטופלוס למניות/מדדים לטווח ארוך. מאז ינואר 2009 ועד עתה נותר המתנד חיובי על מדד ת"א 25 כאשר פעמיים נפגשו שתי עקומות המתנד (האדום והירוק) אך לא חצו זה את זה (יולי וספטמבר 2009)

כעת מגיעות שתי עקומות המתנד לכדי מפגש/נשיקה. במידה והעקומה הירוקה תחצה את העקומה האדומה מלמעלה למטה יתקבל איתות סטופלוס וסגירת פוזיציית לונג.

השבוע הוא השבוע השלישי לשהיית מתנד ה-MACD מתחת לממוצע שלו. למעשה, כל מקטע העליות האחרון לא גרם למתנד ה-MACD לעלות מעלה וכעת הוא נמצא ברמתו הגבוהה ביותר כשהוא שוב נושק לממוצע שלו. מבחינת נקיטת פוזיציה היא נותרה "גדר" (כסף בחוץ) ועדיין לא ניתן איתות שורט בצורה מובהקת וזאת כיוון שבכל יום שעבר נותר המרחק בין מתנד ה-MACD לממוצע שלו זהה ולא גדל. יש בחציית מתנד ה-MACD את הממוצע שלו כדי להעיד על חולשה ואם בכל הפעמים האחרונות בהם ירד מתנד ה-MACD לממוצע שלו ומשם עלה מעלה הרי השבוע למרות המשך העליות במדד ת"א 25 מסרב המתנד לחזור למצב של לונג ונשאר פסימי לכל אורך השבוע (סטיה שלילית).

 

לחצו כאן כדי לראות את החלק המסומן בכחול

 

 

פערי מחירים / אי של ימי היפוך

פער מחיר בהגדרתו הינו אזור על הגרף שלא נערך בו מסחר ויש בו כדי להעיד על עוצמה/חולשה כאשר הוא אחד משני סוגי הפערים החשובים (פער פריצה ופער תשישות). כפי שאני מלמד בקורס לניתוח טכני, לפערי מחירים מהסוג הנ"ל יש חשיבות רבה להבנת כיוון השוק והיפוכי מגמה כאשר נוצר אי של ימי היפוך. בפעם האחרונה שהסבתי את תשומת ליבכם לאפשרות של יצירת אי של ימי היפוך היתה בפריצת רמת 1022 הנקודות כאשר המדד יצר פער עולה מרמת 1022 הנקודות לרמת 1032 הנקודות (פער מקביל לפער יורד שנפער כמה ימים לפני כן).  בסקירה של 06-11-09 הצגתי בפניכם את הגרף הזה כשהוא מציג את האפשרות ליום המסחר הבא. בפועל המדד אכן יצר אי של ימי היפוך ומשם עלה ללא הפסקה עד רמת 1097 הנקודות.

כעת ישנה אפשרות ליצירת אי של ימי היפוך אך הפעם מדובר על היפוך ממגמה עולה ליורדת:  במידה והמדד פותח ביום ראשון הקרוב מתחת לרמת 1070 הנקודות או בסמוך לו וכך ישאר עד לסיום המסחר אזי יווצר אי של ימי היפוך ואיתו איתות ראשון לשורט על מדד ת"א 25.

נכון לשעת כתיבת סקירה זו ולפי מדד Jackbar המודד את השער המשוער של מדד ת"א 25 לפי תנועת המדדים המובילים בעולם (חוזים עתידיים) אזי מדד ת"א 25 היה אמור לפתוח כעת מתחת לרמת 1070 הנקודות. היום יערך מסחר מקוצר בבורסות ארה"ב (עד השעה 20.00) לרגל החג והסנטימנט כרגע הוא שלילי מאד כאשר החוזים העתידיים צופים ירידה של 2% בפתיחת המסחר במרבית המדדים המובילים בארה"ב. עקבו אחר תנועת מדד Jackbar בקישור הזה כאשר רמת 870 הנקודות היא רמת ההתנגדות הקרובה במדד זה.

 

 

מחזורי מסחר

מדד ת"א 25 פורץ את רמת 1076 הנקודות כאשר מחזורי המסחר הולכים ומתרחבים עדות לכניסת קונים במקטע האחרון. אתמול, יום פקיעת אופציות על מדד ת"א 25 ראינו מכירות אגרסיביות והמדד סיים עם מחזור ענק של 2.2 מילייארד ש"ח שהוא המחזור הגבוה ביותר השנה. כאשר המדד מגיע בשעות הבוקר סמוך לרמת שיא ומסיים בנמוך היומי והרחק מתחת לנמוך של יום האתמול יש בכך כדי לסמן מפנה. על אחת כמה וכמה עם מחזור ענק שלו נצפה כמוהו במהלך כל השנה.

אפשר לראות ביום האתמול כאיתות שלילי ראשון ומהותי שמצטרף לשאר איתותי החולשה כפי שניצפו במהלך השבוע דרך הסטיות הדוביות במתנדים. בסופו של דבר יביאו אותם איתותים שליליים לכדי איתות שורט על מדד ת"א 25 (למרות הנ"ל אין עדיין מצב לביצוע שורט והמגמה נכון לסגירת המסחר של יום האתמול עדיין מגמת עליה מובהקת).

 

 

רצועות- JBB-  JackBar Bands

מדד ת"א 25 עולה ביום רביעי לקראת פקיעת האופציות, מעל רצועה מס' 4 היא רצועת העוצמה המהווה רצועת התנגדות חזקה. ביום חמישי יורד המדד ושב להיסחר מתחת לרצועה מס' 4.

את רוב זמנו יעביר המדד בין רצועה מס' 2 לרצועה מס' 4 כאשר יציאה מתחומי רצועות אלו תהווה איתות לעוצמה או חולשה בהתאמה.

רצועה מס' 4  ממוקמת ברמת 1088 הנקודות ואילו רצועה מס' 3 אשר תהווה תמיכה למדד מצוייה כעת ברמת 1067 הנקודות. ירידה מהרצועה השלישית עלולה לשלוח את המדד לעבר רצועה מס' 2 שמצוייה כעת ברמת 1047 הנקודות.

הערה חשובה !

רצועות JBB מתעדכנות בכל יום והרמות המצויינות בסקירה הנוכחית תקפות ליום ראשון בלבד. את הרצועות ניתן לראות בדף הראשי של האתר.

 

 


מדד הבנקים

 

בסקירה הקודמת רשמתי את הדברים הבאים:

בעוד שלמדד ת"א 25 ניתן "לסלוח" על התנהלות מחזורי המסחר וראינו נסיון כן ואמיתי לשפר את הקפי המסחר בימי העליות של שני ושלישי, אזי למדד הבנקים אין תקנה והתנהלות מחזורי המסחר מראה בבירור שהכסף החכם יוצא ממדד זה. לפי מתנד JBV (מד זרימת כסף משופר) רואים בעליל שמדד הבנקים היה צריך לסיים את השבוע ברמה הרבה יותר נמוכה מכפי שהוא סיים ויש מי שעשה עימו חסד.

אני לא יכול שלא להיזכר בתקופה שוורן באפט הכריז על קניית מפעל ישקר תמורת 4 מילייארד דולר (אמצע 2006) כשכל המדדים מרקיעים לשחקים וקובעים אז את שיא כל הזמנים (רמת 904 הנקודות במדד ת"א 25). התיקון הטכני שיצא לדרכו אז והסתיים בשפל של מלחמת לבנון השניה, הראה כיצד הכסף החכם בורח מהבנקים בעוד שהמחיר במדד הבנקים אינו מצדיק את רמתו. בסופו של התהליך מדד הבנקים נחבט כהוגן ולא התאושש מאז.

השבוע נרתם מדד הבנקים לטובת מדד ת"א 25 ובחסות שבוע הפקיעה הוא פורץ את רמת השיא הקודם שלו אך ה"פילים" הגדולים עושים כל כך הרבה רעש ובלאגן בחנות החרסינה עד שכבר לא נשאר כלי אחד שלם. מד זרימת הכסף לא משאיר סיכוי למדד ומתריע מבעוד מועד על כך שהפריצה במדד היא בסך הכל פריצת שווא שאינה מגובה כלל ועיקר במחזורי מסחר מתגברים.

הסתכלו על מחזורי המסחר בתקופה האחרונה: גם בלי המחזור הגבוה אתמול של הפקיעה עדיין מד זרימת הכסף לא פרץ את רמת השיא שלו ללמדנו שהכסף החכם מוצא את דרכו החוצה. כעת כל שנותר לנו הוא להתחקות אחר הכסף היוצא ולראות האם הוא עובר לסוס המנצח הבא (רמז מאת יואב א.: הביטו על תנועת מחזורי המסחר בתקופה האחרונה בתעודת הסל "תכלית דולר").

דרך אגב, כשמדד הבנקים עשה דרכו מטה באמצע 2006 ראינו סטיות רבות דרך מחזורי המסחר כך שהכסף החכם יצא ממנו ותנחשו לאן הוא עבר ? אכן כן, הכסף מהבנקים עבר למדד הנדל"ן עליו הימרו הגדולים כסוס המנצח הבא מה שבפועל הצדיק את ההימור בצורה מדהימה (מדד הנדל"ן עלה מעל השיא של אמצע 2006 בעוד 50% כאשר מדד הבנקים רק הגיע לבסוף לשיא של אמצע 2006). חומר מצויין למחשבה.

 

 


מדד נדל"ן 15

בתחילת השבוע הסבתי את לבכם לתבנית אימתנית מסוג משולש האוגרת בתוכה פוטנצייאל של כ-80 נקודות מדד עם וכאשר יפרץ אחד מקוי המשולש.

ביום שלישי השבוע שובר מדד הנדל"ן את תבנית המשולש מטה וביום רביעי הוא מכניס אותה לתוקף לאחר שאינו מצליח לחזור לתחומי המשולש. ביום רביעי בשעות הצהריים טיפס מדד הנדל"ן, בחסות העליות החדות במדד ת"א 25 ומדד הבנקים, ונגע בקו התחתון של המשולש נגיעת "חנינה" דהיינו מדד הנדל"ן איפשר לכל מי שהיה מושקע בו לצאת במחירים מצויינים. עבורי הייתה זו הזדמנות לביצוע שורט קרי נסיון לצוד שיא במדד הנדל"ן ולנסות להרויח מירידה במדד זה. לפיכך, ביום רביעי יצא איתות שיא/סיכון (רמת מדד הנדל"ן בעת האיתות רמת 295 הנקודות) כאשר לתיק ההשקעות שבאזור המנויים נכנסה תעודת הסל תכלית שורט נדלן.

רמת התמיכה הראשונה והמיידית במדד נמצאת באזור 280 הנקודות ובמידה ורמה זו תישבר מטה קיימת אפשרות טובה לצניחת מדד הנדל"ן לעבר אזור 250 הנקודות. יעד המדד בהתאם לתבנית עומד על אזור 215 הנקודות (לא בהכרח שנישאר בתעודה עד רמה זו וחובה עליכם להציב רמת סטופלוס אשר תמנע מכם להפוך עיסקה מרויחה למפסידה).

 שבת שלום,

ג'קי ברוך* סקירה זו נכתבה ונשלחה לפני כניסת השבת.


*הערה: אין התוכן מהווה ייעוץ להשקעה והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של משתמש ומתן ייעוץ על ידי יועץ השקעות מוסמך המתחשב בצרכיו המיוחדים של המשתמש.  כל משתמש הפועל על פי התוכן אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו. 
כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב
מג'קי ברוך.
לסחור במניות בארץ כמו באמריקה

תוכנת מסחר מקצועית למניות ואופציות הכוללת אפשרויות רבות ומגוונות כגון:
סטופלוס, סטופלוס מתמשך (פקודה עד סוף החודש), סטופלוס נגרר,
קניית/מכירת חוזה סינטטי בלחיצה אחת, סטופלוס לפי מדד גלום ועוד.

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה ?
בעזרת תוכנת המסחר תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת עד לסוף החודש הקלינדרי. ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה (באופן אוטומטי) ותאפשר לך שקט נפשי.

כמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל ?
בעזרת התוכנה תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

סוחר באופציות מעוף ?
יש לנו סט פקודות מדהימות עבורך שהיו עד כה נחלתם של המקצוענים כולל מבצע חסר תקדים בשוק ההון "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל". מבצע זה הוא היחיד בארץ בו אתה משלם רק על הצלחה

ועדיין לא הזכרנו את הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים, קניית חוזה סינטטי בלחיצת כפתור והגנה על החוזה לפי המדד הגלום (בלעדי ללקוחות JackBar) ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.

אם מעניין אתכם לשמוע על התוכנה וללא כל התחייבות אנא לחצו על הקישור המופיע בהמשך והבטיחו את מקומכם עוד היום

לחצו
כאן למידע מפורט על תוכנת המסחר המקצועית למניות ואופציות של חברת Trade1

חברת JackBar השקעות עורכת ערבי עיון ללא תשלום בנושא תוכנת המסחר Trade1 והמבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל"

תושבי ת"א והמרכז - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.

תושבי חיפה והצפון - לחצו
כאן כדי לקבוע לכם הדגמה אישית על המערכת.


סוחר תוך יומי באופציות מעוף ? יש לנו מבצע בשבילך! לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל
לחצו
כאן כדי לקרוא על מבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל".
לחצו
כאן כדי להיכנס למחשבון תשואה באופציות מעוף ולבדוק בעצמכם את התשואה לכל תקופה נמדדת


קורס ניתוח טכני ומסחר תוך יומי בת"א ובחיפה 

לחצו
כאן כדי להרשם לערב מבוא חינם בנושא "ניתוח טכני ומסחר תוך יומי"
לסיליבוס הקורס לחצו
כאן
להרשמה לקורס לחצו כאן


קורס ניתוח טכני מתקדם בת"א ובחיפה 

לחצו כאן כדי להרשם לקורס ניתוח טכני מתקדם הקרוב  בסניף חיפה והצפון

לחצו
כאן כדי להרשם לקורס ניתוח טכני מתקדם הקרוב שיערך בת"א

לסיליבוס הקורס לחצו כאן

* איתותי שפל/סיכון, קוי תמיכה והתנגדות ומתנדים נלמדים בקורס טכני בסיסי למידע על הקורס לחצו כאן

* איתותי שפל/סיכון, תאוריית גלי אליוט וקילשוני אנדריוז נלמדים בקורס טכני מתקדם. למידע על הקורס לחצו כאן (הקורס מתקיים אחת לחצי שנה ונדרשת הבנה בניתוח טכני)


מעוניין לקבל את הסקירות הטכניות לאחר פירסומן למינויים וללא תשלום ?

תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים