קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
סקירה שבועית על מדדים בארץ 08/05/2009
08/05/2009
יום שישי שעה: 16:35

מאת: ג'קי ברוך

שבוע מסחר חיובי עבר על הבורסה הישראלית כשמדד ת"א 25 קובע שיא שנתי חדש ברמת 846 הנקודות ומשלים עליה של 33% מאז תחילת הראלי הנוכחי במרץ השנה. בסיכום השבועי עלה מדד ת"א 25 ב-3%, מדד הנדל"ן הוסיף 7% לערכו ומדד הבנקים, שהיה הקטר בראלי הדובים הנוכחי הסתפק בעליה שבועית צנועה של 0.6%.

אם מדד ת"א 25 בשל לתיקון טכני עמוק  ? על כך ועוד בהמשך הסקירה.

 

 

שורה תחתונה:

בהתאם לניתוח שבסקירה הנוכחית נמצא מדד ת"א 25 לקראת סופה של המערכה הראשונה בראלי הדובים או שכבר סיים אותה ברמת 846 הנקודות היא רמת השיא השנתית. החל מאזור זה אמור לצאת המדד לתיקון טכני עמוק של כ-100 נקודות מדד (להערכתי לאזור רמת 750 הנקודות).

למרות האמור לעיל, אין עדיין סימניים המאפשרים ביצוע שורט. במידה ויתקבלו בימים הקרובים סימנים המאפשרים ביצוע שורט אדאג ליידע אתכם בסקירות היומיות כפי שהן מתפרסמות באזור המנויים.

בעוד שמדד ת"א 25 דורש סימנים מוקדמים לביצוע שורט, מדד הנדל"ן אינו דורש סימנים כאלו והרמות הנוכחיות הן רמות לביצוע שורט שיא/סיכון. כניסה לשורט במדד הנדל"ן מחייבת משנה זהירות וכניסה הדרגתית כאשר סטופלוס יש למקם מעל רמת השיא היא רמת 241 הנקודות.

מעתה אמור "כל תיקון טכני מטה נועד לצורך הגעה לשיאים גבוהים יותר" (עד שיוכח אחרת) - נכתב ב-27.03.09

 

 

שורט, לונג או בכלל רצוי לשבת על "הגדר"

הפוזיציות המופיעות להלן מתייחסות לטווחים קצר, בינוני וארוך ולפי איתותים סולידיים בלבד. לא מהנמנע שנחזיק בפוזציות הפוכות מהרשום מטה וזאת בהתאם לשיטת השפל/סיכון.  חלק זה בסקירה בא לעזור למשקיעים למקם עצמם במפת השוק ולפי סוג ההשקעה כאשר התפיסה העומדת מאחורי ההשקעה היא חבירה למגמה השלטת (בעת הנוכחית עבור טווחים קצר ובינוני הפכה לעליה) ובעת תיקונים טכניים לשבת על ה"גדר" דהיינו בפק"מ.

 

מבנה הפוזיציות (איתותים סולידיים בלבד)

טווח קצר (מס' ימים עד שבועות) - לונג  - שינוי ל"גדר" בירידת המדד מתחת לרמת 800 הנקודות

טווח בינוני (מס' שבועות עד 6 חודשים) - לונג - שינוי  ל"גדר" בירידת המדד מתחת לרמת 700 הנקודות

טווח ארוך (שנה ויותר) - גדר

 

* על מנת לא להעמיס על הסקירה, הועברו ההסברים על המתנדים אותם פיתחתי ואופן השימוש בהם וכן מתנדים אחרים או מושגים שונים בהם נעשה שימוש בסקירה הנוכחית, לדף נפרד. לחיצה על שם המתנד או המושג יעביר אתכם לדף "הסבר על מתנדים".

 

 

מדד ת"א 25 טווח ארוך לפי גרף KAGI

 

הסבר

החל מסוף אוגוסט 2008 התחלנו לעקוב אחר מדד ת"א 25 לפי גרף Kagi. גרף Kagi, שלא בדומה לגרף נרות יפאניים או גרף עמודות, אינו מתחשב בהיבט הזמן אלא במחיר בלבד. שיטה זו בדומה לשיטה ידועה אחרת P&F -Point & figure משמשת לכניסה ללונג או שורט כאשר היא מנטרלת רעשים על הגרף ומנסה להישאר בהשקעה על הנכס לטווח ארוך. לכן לא כל תנודה תעניק איתות קניה/מכירה והמטרה היא לתת משקל גבוה דווקא לתנועות שהשפעתן על הכיוון היא החשובה יותר.

בשיטה זו קיימות שתי אפשרויות בלבד: לונג או שורט כך שבכל רגע נתון קיימת פוזיציה.

לפי שיטת Kagi, מדד ת"א 25 היה בשורט מאז רמת 1108 הנקודות קרי מאז יוני 2008 ובמהלך כל הירידה הגדולה ולאחריה העליה האלימה לא התקבל איתות לסגירת הפוזיציה.  השורט נסגר בשבוע האחרון של ינואר כאשר המדד סגר את השבוע ברמת 682 הנקודות ומעל לרמת הסטופלוס 670 הנקודות ובכך נתן תשואה של 426 נקודות מדד

מייד עם סגירת השורט נכנס המדד ללונג עת היה ברמת 682 הנקודות וכעת אנו עוקבים אחר פוזיציית הלונג

רמת הסטופלוס נשארת כפי שהייתה בשבוע הקודם על רמת 780 הנקודות מרחק של 100 נקודות מדד מנקודת הכניסה לפוזיציית הלונג.

במידה וביום חמישי הקרוב לקראת סגירת המסחר יעמוד המדד מתחת לרמת 780 הנקודות יהיה בכך איתות לסגירת פוזיציית לונג ומעבר לפוזיציית שורט.

ביצוע פעולה על סמך גרף זה מחייב סבלנות ואורך רוח בהתנהלות הפוזיצייה כאשר בדיקות הכניסה או היציאה מתבצעות אחת לשבוע בסמוך לסגירה של יום המסחר האחרון באותו השבוע.

 

 

 

קולות מן העבר

בסקירה הקודמת רשמתי:

בכל שבוע בבואי לכתוב את הסקירה השבועית אני מבצע איסוף חומרים אשר ישמשו אותי בכתיבה ובכל פעם אני בודק גם חומרים ישנים שאולי הפכו לרלוונטים לסקירה הנוכחית. הגרף הבא הוא גרף שהצגתי לפני שנה הכולל תבנית יתד שפעלה בניגוד לסטטיסטיקה (הפריצה הייתה אמורה להיות מעלה ובפועל קיבלנו שבירה מטה). לאחר שבירת היתד החלה המפולת ומדד ת"א 25 ירד כ-300 נקודות מדד מרמת ה-900 היא נקודת השבירה ועד רמת 590 הנקודות. כעת מגיע המדד חזרה לקו התחתון של היתד האמור לשמש לקו התנגדות משמעותי.

רמת הקו נמצאת כעת באזור 830 הנקודות. החצים השחורים מסמנים את נקודות התמיכה וההתנגדות סביב קו זה.

על הגרף שהוא גרף שבועי ניתן לראות כיצד שימש ממוצע נע פשוט ל-50 שבועות כהתנגדות ותמיכה קלאסיים. בינואר 2008 שבר המדד את הממוצע הנע ולמעט נגיעות ונסיונות עליה מעל ממוצע זה שימש קו הממוצע כקו התנגדות. כעת הופך הממוצע ל-50 שבועות לרלוונטי כשהמדד מגיע אליו פעם נוספת. גם קו הממוצע נמצא כעת באזור רמת 830 הנקודות. החצים האדומים מסמנים את נקודות התמיכה וההתנגדות של הממוצע הנע ל-50 שבועות.

מדד ת"א 25 סוגר השבוע מעל הקו התחתון של היתד וגם מעל ממוצע 50 שבועות. במידה ועד סוף השבוע הקרוב לא ירד המדד מתחת לרמת 820 הנקודות יהיה בכך פריצה מוכחת.

 

 

מדד ת"א 25 – גרף יומי

הערה:

מבט על גרף יומי/תוך יומי שונה באופן מהותי ממבט על גרף שבועי בדיוק כפי שנסתכל על מפת ארץ ישראל (שבועי) מול מפה של העיר תל-אביב (יומי) או מפה של רמת אביב ג' (תוך יומי). במפת ארץ ישראל לא נראה את כל השבילים והרחובות  בדיוק כפי שתיקון טכני של מספר ימים אינו משפיע על מבנה הגרף השבועי.

התנהגות מדד ת"א 25 בימים האחרונים מלמדת על עצבנות רבה ועל כניסתם של הדובים למערכה כיאה להתנהגות אופיינית בחלק האחרון של גל עליה אך למרות כל הנסיונות מצד הדובים, השוורים שולטים ללא עוררין וזאת יכולנו לראות היטב במסחר התוך יומי אתמול כאשר מדד ת"א 25 יורד מרמת השיא 845 הנקודות ועד לרמת 826 הנקודות אך לבסוף סוגר ברמת 837 הנקודות.

 

רצועות- JBB-  JackBar Bands

מדד ת"א 25 ממשיך להפגין גם השבוע עוצמה חזקה כשהוא סוגר בכל אחד מימי השבוע מעל רצועה מס' 4 היא רצועת העוצמה.

בדרך כלל יסחר המדד בין רצועה מס' 2 לרצועה מס' 4 כאשר רצועה מס' 3 היא רצועת הגבול בין החיובי לשלילי.

רצועה מס' 4 ממוקמת כעת ברמת 833 הנקודות ואילו רצועת הגבול היא רצועה מס' 3 ממוקמת כעת ברמת 805 הנקודות (בשלב הנוכחי המדד אינו אמור לרדת מתחת לרצועה זו).

טווח התנועה הנורמלי של המדד לפי רצועות JBB צריך להיות בין רמת 777 הנקודות לרמת 833 הנקודות (טווח התנועה משתנה בכל יום בהתאם לפריסת הרצועות וניתן לראות זאת על הגרף שבעמוד הראשי של האתר).

 

מחזורי מסחר

במהלך כל העליה הנוכחית אין סטיות בין גרף המחירים לבין מחזורי המסחר קרי העליה מוגבית במחזורי מסחר הולכים וגדלים.

 

"סטיה" דובית

במהלך כל העליה האחרונה מרמת 750 הנקודות קיימת סטיה דובית מתמשכת כאשר המדד מייצר שיאים עולים בעוד מתנד ה-ROC מייצר שיאים יורדים. סטיה מתמשכת זו תביא בסופו של דבר לתיקון חד ועמוק מטה.

 

 

 

רמות תמיכה והתנגדות

התנגדות

רמת 846 הנקודות בסמוך אליה הגיע המדד אתמול היא רמת הקו העליון של פער המחירים הפתוח.

 

תמיכה

רמת 832 הנקודות היא רמת הקו התחתון של פער מחירים פתוח אותה פרץ המדד במהלך השבוע והפך אותה לרמת תמיכה.

 

למדד ת"א 25 תמיכה חשובה לטווח הקצר ומצוייה ברמת 800 הנקודות

 

 

 

מדד ת"א 25 – גרף תוך יומי

בגרף הבא ניתן לראות את קוי המגמה העולים כאשר המדד מגיע אתמול לקו המגמה העליון ברמת 846 הנקודות. קו מגמה מס' 2 אמור כעת להוות קו תמיכה ונמצא באזור רמת 830 הנקודות.

 

 

תאוריית גלי אליוט

אתר אני שמח לבשר לכם על שיתוף פעולה בין אתר JackBar לאתר ELLIOTWAVE.COM - האתר הגדול והמוביל ברשת לכל מה שקשור לגלי אליוט. לאתר 165,000 מנויים בתשלום המקבלים סקירות על מדדים, סחורות ומט"ח כאשר כל הניתוחים הינם על בסיס תאוריית גלי אליוט בלבד. אתר ( EWI (Elliot Wave International היה בין הראשונים והבודדים לחזות את המשבר הכלכלי וההתרסקות הגדולה שבאה בעקבותיה. מייסד האתר האנליסט בוב פרכטר הינו דמות מוכרת מאד בארה"ב ומופיע באופן תדיר בערוצי הכלכלה המובילים כבלומברג ו-CNBC. 

אתר Jackbar חוגג יום הולדת ואתם נהנים
לרגל יום ההולדת לאתר JackBar החלטנו להגיש לכם כשי את התחזית הפיננסית לחודש אפריל. לחצו כאן כדי לקרוא את התחזית

לחצו כאן כדי לקבל פרטים על התחזית הפיננסית האחרונה ובעברית

תאוריית גלי אליוט גורסת שבכל תנועה של מדד/מניה  קיימת תבנית זהה במבנה אך שונה בגובה וברוחב (מחיר, זמן) כאשר התבנית הבסיסית מורכבת מ-5 גלים עם המגמה ו-3 גלים כנגד המגמה.

יש להבין היטב שאין מדובר בנבואה אלא בהכנת תרחישי פעולה בהתאם להתקדמות הנכס. בתאוריה זו קיימים כללים וחוקים כאשר כלל משמש כקו מנחה ואינו חייב בהכרח להתקיים בעוד שחוקים אינם יכולים להישבר. בתאוריית גלי אליוט קיימים שלושה חוקים וברגע שאחד מהם נשבר מתבטל התרחיש ובמקומו נכנס תרחיש חדש. ההשקעה לפי תאוריה זו מתרחשת בסמוך לנקודות מפתח וחלקם סמוכים מאד לאזור בו חוק עלול להישבר. דוגמא לכך היא בתרחיש השורי והתרחיש הדובי של מדד ת"א 25 לפיו שבירת רמת 580 הנקודות תגרור הפרת חוק ולכן התרחיש השורי יתבטל ובמקומו יכנס לפעולה התרחיש הדובי.

לפיכך, הנני שומר לעצמי את הזכות לשנות את התרחישים מפעם לפעם ולפי הצורך וכפי שראיתם התרחיש שנכתב ביום שישי שעבר בסקירה השבועית התבטל במרוצת השבוע ולכן קיבלתם תרחיש חדש בסמוך לביטול התרחיש. מירב השינויים יתרחשו כמובן על תרחישים לטווחים קצרים/תוך יומיים בעוד שבתרחישים ארוכי טווח כדוגמת התרחיש השורי והתרחיש הדובי במדד ת"א 25 יעבור זמן רב עד אשר יתבטלו אם בכלל (נכון לעת הזאת רק ירידה מרמת 580 הנקודות תבטל את התרחיש השורי)

אם אינכם מנויים באתר, לא תוכלו להסתמך על התרחיש לטווח קצר/תוך יומי אותו אני כותב בסקירה השבועית כיוון שבמרוצת השבוע אני דואג לעדכן את המנויים בכל שינוי שמתרחש בתרחיש. בכל עת קיימים מספר רב של תרחישים ואני בוחר מבינהם את התרחיש אותו אני רואה כבעל הסיכויים הטובים ביותר להתקיים אך אין זה אומר בהכרח שהתרחיש אותו בחרתי אכן יתקיים.

חוברת הדרכה בעברית על שיטת גלי אליוט מצורפת לתחזית הפיננסית

אתר JackBar שם לו כמטרה להפיץ את תאוריית גלי אליוט  בקרב המשקיעים בישראל ולשמש בית חם לחסידי השיטה.

האלטרנטיבה האופטימית והאלטרנטיבה הפסימית

(נכתב לראשונה בדצמבר 2008)
קיימות שתי אלטרנטיבות לתנועת המדד האחת שורית ואילו השניה דובית כאשר המעבר מאלטרנטיבה שורית לאלטרנטיבה דובית יתרחש בשבירת רמת 580 הנקודות.

כל עוד לא יורד מדד ת"א 25 מרמת 580 הנקודות תהייה האלטרנטיבה השורית בתוקף. במידה ומדד ת"א 25 יורד מתחת לרמת 580 הנקודות אפילו במסגרת המסחר התוך יומי תיכנס האלטרנטיבה הדובית לתוקף.

לחצו כאן כדי לצפות בגרף ארוך טווח - אלטרנטיבה פסימית.

 

 

פירוט גל העליה ארוך טווח V :

מדד ת"א מגיע אתמול ליעד המשוער לסיום חלקו הראשון של ראלי הדובים ברמת 846 הנקודות. האזור הנוכחי הינו אזור שבו יחס הסיכוי/סיכון נוטה לסיכון. 

 


מדד הנדל"ן


החל מהשבוע לא יופיעו יותר הסקירות הקבועות של יואב א. עקב התחייבויות אחרות. אני רוצה להודות לו על הסקירות הנהדרות אשר ליוו אותנו בחצי השנה האחרונה. יואב ימשיך לכתוב באתר מפעם לפעם ויציג זויות מעניינות ולא שיגרתיות על מדדים ומניות.

מדד הנדל"ן חוזר השבוע לרמת השיא 240 הנקודות אותה קבע ב-19/4/2009. מאז קביעת השיא והתיקון אותו ביצע המדד עד רמת 200 הנקודות, הוא מייצר "סטיה" דובית מול מתנדי המומנטום כאשר על הגרף נוצרים שיאים עולים בעוד שעל המתנדים נוצרים שיאים יורדים בדיוק כפי שמתנהג מדד ת"א 25. סטיה דובית מרמזת על חולשה מתחת לפני השטח והגעת מדד הנדל"ן לרמת השיא עשויה לשמש נקודה מתויינת לביצוע שורט על הנדל"ן. ביצוע שורט שכזה מחייב משנה זהירות ומיקום סטופלוס לשורט מעל רמת 240 הנקודות.

בעוד ששורט על מדד ת"א 25 מחייב סימנים מוקדמים הרי ששורט על מדד הנדל"ן (תחילה במנה אחת) אינו מחייב סימנים מוקדמים ועצם הגעת מדד הנדלן לרמת השיא היא רמת התנגדות חשובה תוך יצירת סטיה דובית מעניקה איתות שורט שיא/סיכון.

 

 שבת שלום,

ג'קי ברוך


* סקירה זו נכתבה ונשלחה לפני כניסת השבת.


*הערה: אין התוכן מהווה ייעוץ להשקעה והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של משתמש ומתן ייעוץ על ידי יועץ השקעות מוסמך המתחשב בצרכיו המיוחדים של המשתמש.  כל משתמש הפועל על פי התוכן אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו. 
כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב
מג'קי ברוךחדש בישראל !!!
תחזית פיננסית של אתר EWI - Elliot Wave International עכשיו במהדורה בעברית
רכשו עכשיו את גליון מרץ 2009 וקבלו את גליון המפולת נובמבר 2007 וחוברת הדרכה בעברית על גלי אליוט במחיר חסר תקדים של 73 ש"ח כולל מע"מ בלבד (60% הנחה מהמחיר הרגיל כפי שנמכר בארה"ב).

לפרטים נוספים לחצו
כאן

לרגל יום ההולדת של אתר Jackbar החלטנו להעניק לכם כשי את התחזית הפיננסית לחודש אפריל.
לקריאת התחזית לחצו
כאןתוכנת מסחר מקצועית למניות ואופציות הכוללת אפשרויות רבות ומגוונות כגון:
סטופלוס, סטופלוס מתמשך (פקודה עד סוף החודש), סטופלוס נגרר,
קניית/מכירת חוזה סינטטי בלחיצה אחת, סטופלוס לפי מדד גלום ועוד.

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה ?
בעזרת תוכנת המסחר תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת עד לסוף החודש הקלינדרי. ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה (באופן אוטומטי) ותאפשר לך שקט נפשי.

כמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל ?
בעזרת התוכנה תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

סוחר באופציות מעוף ?
יש לנו סט פקודות מדהימות עבורך שהיו עד כה נחלתם של המקצוענים כולל מבצע חסר תקדים בשוק ההון "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל". מבצע זה הוא היחיד בארץ בו אתה משלם רק על הצלחה

ועדיין לא הזכרנו את הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים, קניית חוזה סינטטי בלחיצת כפתור והגנה על החוזה לפי המדד הגלום (בלעדי ללקוחות JackBar) ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.

אם מעניין אתכם לשמוע על התוכנה וללא כל התחייבות אנא לחצו על הקישור המופיע בהמשך והבטיחו את מקומכם עוד היום

לחצו
כאן למידע מפורט על תוכנת המסחר המקצועית למניות ואופציות של חברת Trade1

חברת JackBar השקעות עורכת ערבי עיון ללא תשלום בנושא תוכנת המסחר Trade1 והמבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל"

תושבי ת"א והמרכז - לחצו
כאן כדי להרשם לערב העיון הקרוב.

תושבי חיפה והצפון - לחצו
כאן כדי להרשם לערב העיון הקרוב.


לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל
לחצו
כאן כדי לקרוא על מבצע "לא הרווחת אלף שקל - לא שילמת שקל".
לחצו
כאן כדי להיכנס למחשבון תשואה ולבדוק בעצמכם את התשואה לכל תקופה נמדדת


אנו שמחים לבשר על פתיחת קורסים חדשים ל"ניתוח טכני ומסחר תוך יומי באופציות מעוף" לתושבי חיפה והצפון, ת"א והמרכז.

חדש !!! חדש !!! חדש !!!
במסגרת הקורס יבוצע מסחר תוך יומי בזמן אמת ובהתאם לכלים הנלמדים בקורס
(הקורס מתקיים בשעות הערב ולכן המסחר התוך יומי יבוצע על חוזים עתידיים)


קורס ניתוח טכני ומסחר תוך יומי 

- לתושבי ת"א והמרכז - יפתח ביום שני 25-05-09
- לתושבי חיפה והצפון - יפתח ביום רביעי 27-05-09
   קורס חדש ויחודי המשלב את השיטה הטכנית עם מסחר תוך יומי
   בדגש על מסחר באופציות מעוף.
  
לסיליבוס הקורס לחצו על הקישור הבא
  
http://www.jackbar.net/sitePage.aspx?pageID=84


הרשמה לקורסים
להרשמה לקורס נא לחצו על הקישור הבא ובחרו את סוג הקורס ואזור גאוגרפי
https://www.jackbar.net/registercourse.aspx?pageID=46


* איתותי שפל/סיכון, קוי תמיכה והתנגדות ומתנדים נלמדים בקורס טכני בסיסי למידע על הקורס לחצו כאן

* איתותי שפל/סיכון, תאוריית גלי אליוט וזויות גאן נלמדים בקורס טכני מתקדם. למידע על הקורס לחצו כאן (הקורס מתקיים אחת לחצי שנה ונדרשת הבנה בניתוח טכני)


מעוניין לקבל את הסקירות הטכניות לאחר פירסומן למינויים וללא תשלום ?

תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים