קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
אודותנו 

האתר הוקם ע"י האנליסט הטכני ג'קי ברוך, מרצה לניתוח טכני לשוק ההון וממציא שיטת המסחר שפל/סיכון, לקידום שיטת הניתוח הטכני על מניות ומדדים בארץ ובחו"ל. שיטת הניתוח הטכני עוזרת לנטרל את המרכיב הרגשי בקניית ומכירת מניות וע"י כך מאפשרת תוחלת חיובית לאורך זמן תוך מזעור ההפסדים בקניות כושלות.

 

באתר מתפרסמות בכל שבוע סקירות טכניות על מדד ת"א 25 וסקירה על מניה נבחרת מהבורסה הישראלית ללא שילוב שיקולים פוליטיים, מדיניים, כלכליים ואחרים. כל הסקירות מתבססות אך ורק על שיטת הניתוח הטכני בעזרת גרפים בלבד.

                                                                            
באתר קיים אזור מנויים המיועד לבוגרי קורס ניתוח טכני או עבור משקיעים המעוניינים ללמוד את נושא הניתוח הטכני ובו מתפרסמות בכל יום סקירות טכניות יומיות על מדד ת"א 25 וכן איתותי קניה טכניים על ניירות ערך כאשר אותם איתותים נכנסים לטבלת השקעות המאפשרת מעקב אחר אותם ניירות ערך עד למתן איתות מכירה טכני לגביהם.

תוכנה מיוחדת עוקבת אחר 100 המניות הגדולות בבורסה הישראלית ויוצרת בכל עת רשימה מצומצמת של מניות המתאימות לאחד מסוגי "איתות שפל/סיכון". במהלך השנים בנה ג'קי ברוך והגדיר ארבעה סוגי "איתות שפל/סיכון" כשלכל אחד מהם יש את הכללים וההגדרות המדויקות להתהוות איתות כזה. את מרבית הקניות המוצלחות שלו חייב ג'קי לתורת השפל/סיכון אותה הוא מלמד בקורסים השונים ללימודי שוק ההון. כיצד להתגבר על הפחד ולקנות כשכולם מוכרים וכיצד להתגבר על החמדנות ולמכור כשכולם קונים. זה לא קל נפשית לקנות בשפל כי לעולם לא תדעו האם אכן הגעתם לתחתית שהרי ידוע הכלל שלכל תחתית ישנה עוד תחתית. אבל קניות המתבצעות בהתאם לכללים מאד מחמירים כפי שקבע ג'קי והם היוצרים בסופו של דבר את התשואה הגבוהה ביותר אותה ניתן להוציא ביחס סיכוי/סיכון שיהיה לטובתכם. על סוגי האיתותים השונים ניתן לקרוא
כאן

 

האתר מעודכן ומשודרג באופן תמידי כדי לעמוד בסטנדרטיים המקצועיים ביותר ולשמש כאתר המוביל בישראל לשיטת הניתוח הטכני וכן בית חם לכל המשקיעים המעוניינים לקרוא סקירות על ניירות ערך גם מזוית אחרת.

 

סניף מרכז:
כתובת למשלוח דואר
: ת.ד. 5094 חולון 58151

ליצירת קשר דרך האינטרנט לחץ כאן
טלפון: 1-599-50-2000

פקס: 153-3-50-444-00 (תא קולי בזק)
דוא"ל: info@jackbar.net

סניף צפון:
רח' משה דיין 1 פינת ההסתדרות, צומת חוצות המפרץ (וולקן),  חיפה
טלפון: 1599-50-2000
פקס:04-8723092
דוא"ל: nir@jackbar.net

 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים