קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
קורס השקעות בשוק ההון 

קורס השקעות בשוק ההון

במהלך קורס ההשקעות בשוק ההון נלמד את אפשרויות ההשקעה הרבות הקיימות בשוק האמריקאי.

במהלך קורס שוק ההון אנו שמים דגש על פעולות מתקדמות במסחר כמו סטופ–לוס כדי שלסוחר תהיה שליטה על תיק ההשקעות שלו ולא להיפך. 
 
קורס השקעות בשוק ההון - להכיר את שוק ההון

במסגרת קורס השקעות בשוק ההון אנו נותנים הצגה כללית של שוק ההון, והבנה לעומק לאופן שבו בנויי שוק ההון האמריקאי. בחלקו הראשון של הקורס ההשקעות נלמדים מושגים עיקריים, והגדרות חשובות,  שיטות שונות של מסחר, פקודות, זמני המסחר והכרה של עיקר השחקנים המרכזיים בתחום.  חלק זה עובר בד"כ בתחילת הקורס וכאן יעשה התלמיד את צעדיו הראשונים בתחום המסחר.
 
במהלך קורס ההשקעות נכיר אפיקי השקעה נוספים שאותם הסוחר המתחיל חייב להכיר.
 
אסטרטגיות בקורס ההשקעות בשוק ההון - ניתוח טכני

ניתוח טכני מעמיק של מפת השוק לפי שיטת שפל\סיכון. זיהוי  מגמות עלייה ומגמות  ירידה ודשדוש לכלל אפשרויות ההשקעה הקיימות. בשלב זה נלמדת היכולת לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להשקעה כזו או אחרת, לפי ניתוח טכני נכון והכל בליווי אישי של צוות המכללה .
 
ברב המכללות מלמדים את השיטה הבסיסית של הניתוח הטכני מה שאומר לחפש מניות שקובעות שיאים חדשים. ג'קי ברוך מלמד בצורה קצת שונה ומחפש מניות דווקא בשפלים. לשיטה הזו שהוא פיתח הוא קורא שיטת שפל\סיכון אשר אפשר לקרוא עליה מאמרים באתרינו..
 
תרגול וסיכום

גם בקורס ההשקעות בשוק ההון חשוב כמו כל לימודים אחרים לתרגל. ולכן כל תלמיד בקורס מקבל חינם למשך חודשיים תוכנה לניתוח טכני  כדי שיוכל לתרגל בזמנו הפנוי בבית את החומר הנלמד בקורס.
 
 

 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים