קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
מכללה ללימודי שוק ההון 

מכללה לשוק ההון - מכללת ג'קבר


מכללת ג'קבר הינה מכללה ללימודי שוק ההון - אחת המכללות הוותיקות בארץ. המכללה הוקמה בשנת 2005 על ידי ג'קי ברוך אנליסט טכני וסוחר בשוק ההון. במכללה למדו מאז ועד היום מעל ל-4000 תלמידים שסוחרים לפי שיטת השפל/סיכון אותה מלמד ג'קי ברוך ביחד עם מנהל המכללה - ניר צוקרמן.

ישנן הרבה מכללות לימודי שוק ההון. מכללה לשוק ההון המכבדת את עצמה תציב לעצמה כמטרה לספק לתלמידי המכללה כלים מתאימים להשקעה בשוק ההון תוך מתן דגש על תרגולים והדרכות אישיות בזמן המסחר. מטרת מכללת ג'קבר היא להקנות לתלמידיה ידע ושיטות מעשיות  שיוכלו להפוך אותם לסוחרים מצליחים בשוק ההון ולאורך זמן.למכללת ג'קבר - מכללה לשוק ההון - מגיעים אנשים המתעניינים בתחום של לימודי שוק ההון הן לצורכי מסחר תוך יומי והן לצורך שמרה על תיק ההשקעות שלהם ולהשגת תשואה חיובית לאורך זמן ובכך לשפר את איכות חייהם. קורס הדגל של המכללה נקרא  "מבוא לשוק ההון ושיטת הניתוח הטכני" הכולל 14 מפגשים אחת לשבוע בשעות הערב שם ניתנים לסטודנטים כלים להצלחה בשוק ההון. קורס זה אינו דורש ידע מוקדם ומתאים לקהל הרחב. כמו כן מציעה מכללת ג'קבר עוד מספר קורסים מתקדמים יותר בשוק ההון, הן במניות והן באופציות לאותם אנשים שכבר סוחרים ו"חיים" את הבורסה.

באתר מכללת ג'קבר - מכללה ללימודי שוק ההון - תוכלו למצוא את שרות המנויים בתשלום המספק סקירות יומיות על מצב השוק וסקירות סוף שבוע על מדדי ישראל, מדדי חו"ל, סחורות ומטבעות. אחת לשבוע מבצע ג'קי ברוך ניתוח טכני מצולם על מדד ת"א 25 וניתן לראות סקירות אלו בערוץ היוטיוב של המכללה.

שרות המנויים כולל גם איתותי קניה/מכירה על נכסים שונים כאשר תיק ההשקעות חשוף למנויי האתר וכן לתלמידי המכללה והכל בזמן אמת לאחר שגרף המניה עבר ניתוח טכני לפי השיטה הנלמדת ומגיע עם הסבר על סוג האיתות כפי שנלמד בקורס.

במכללת ג'קבר - מכללה לשוק ההון - שמים דגש על יחס אישי לכל תלמיד ולשם כך דוגלת המכללה בכיתות קטנות של עד עשרה תלמידים בכיתה, מתוך הבנה שבשוק ההון צריך לתת ליווי אישי לכל אחד העושה את צעדיו הראשונים בעולם זה.

צפו עכשיו -

בסרטון הבא מסביר ניר צוקרמן - מנהל המכללה, כיצד צריכים לבחור מכללה ללימודי שוק ההון:

 
 
 
 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים