קשר
כניסת מנויים
ת.ז.
( 9 ספרות )
סיסמא
זכור אותי  
רוצה להיות מנוי?

 אתר פיננסי - לאתר מכללת ג'קבר לחצו כאן

דף-הבית
חזרה לדף ראשי

   
 
הצטרף לרשימת התפוצה
חדשות האתר
  
ברוכים הבאים
לאתר האיתותים הטכניים
של האנליסט הטכני ג'קי ברוך 
האתר לניתוח טכני ל- שוק ההון
באתר זה תמצאו ניתוחים טכניים על מניות ומדדים של האנליסט הטכני ג'קי ברוך - ממציא שיטת המסחר שפל/סיכון וכן שרות מנויים בתשלום הכולל שרות איתותים טכניים לקניה ומכירה של מניות ומדדים.
לערוץ הסקירות המצולמות לחצו כאן  
מי הם צלפי השפל ?
מהו ריקוד המחירים ?
מהו מדד "הפחד" ?
על זאת ועוד קראו כאן  

מהו מדד JackBar
המופיע תחת פקודת "גרפים"?
לחצו כאן להסבר
  
מהי שיטת המסחר קאג'י ?
Kagi Chart
להסבר על השיטה
לחצו כאן
  

מדד ג'ק בר JackBar נוצר בכדי לתת מענה לשינויים שהתרחשו בעולם בעת שהבורסה הישראלית סגורה ומורכב כולו מפרמטרים הנלקחים מבורסות ארה"ב, אסיה, אירופה ומט"ח

לצפיה בסרטון הסבר על המדד לחצו כאן

שער הצפי למדד ת"א 25 כפי שמשתקף דרך מדד ג'ק בר JackBar אומר בכמה צריך לעלות או לרדת מדד ת"א 25 כאשר הבורסה תיפתח. החישוב מתבצע אך ורק כאשר הבורסה הישראלית אינה פעילה והמדידה נעשית ע"י רישום ערכו של מדד ג'ק בר JackBar בעת סגירת הבורסה (שעה 16.30) להלן יקרא ערך זה "שער הייחוס" ומכאן ואילך יחושב ההפרש שנוצר בכל רגע נתון בין מדד ג'ק בר JackBar הנוכחי הנסחר 24 שעות ביממה לבין "שער הייחוס" וע"י כך ניתן לאמוד בכל רגע נתון את ערכו של מדד ת"א 25 המשוער.

שער הצפי כפי שמופיע בשורת המדדים מתעדכן אחת ל-20 דקות. אם ברצונכם לראות את שער צפי מדד ת"א 25 בעדכון של כל דקה
לחצו כאן

להמשך הסבר לחצו כאן
שוק ההון למתחילים 

שוק ההון למתחילים

כמה פעמים שמעתם בכלי התקשורת על חברה שזכתה במכרז ואז השקעתם במניה מתוך ידיעה שהיא תעלה? עם יד על הלב, כמה פעמים הייתם אלו ששילמו את מחיר הארוחה מבלי שאכלתם בכלל?

שוק ההון למתחילים חדשים עלול להתברר כשוק מסוכן ולכן נדרשת הבנה בחוקים והכללים החלים על שוק ההון. בתוך מספר שיעורים במסגרת קורס הכרת שוק ההון תתחילו להבין עד כמה אתם לא יודעים. פתאום תגלו שהשערים שנכנסתם למניה היו דווקא שערי מכירה והשערים שבהם מכרתם את המניה היו דווקא שערי קניה.

מבוא לשוק ההון - קורס הכרת שוק ההון הוא תנאי הכרחי לכל משקיע המעוניין לסחור ולנהל את תיק ההשקעות שלו. ללא קורס הכרת שוק ההון ידכם תהייה תמיד על התחתונה והמחיר שתשלמו יהיה הרבה יותר גדול מכל קורס להכרת שוק ההון שתיקחו.

האם העזתם לנהוג ברכב ללא רישיון? האם חשבתם לצאת ללב ים ללא הבנה בכלי ניוט? אז למה אתם מזלזלים בכספי החסכונות שלכם ועוברים על כל החוקים הקיימים בבורסה מבלי למצמץ? אהה... אתם לא מודעים לכך שעברתם על החוקים והכללים. שוק ההון למתחילים מתחיל בלימוד מהקל אל הכבד כאשר בכל שיעור נלמדים חוקים וכללים חדשים שיאפשרו לכם לנווט את ספינת ההשקעות שלכם לחוף מבטחים. 

במהלך קורס הכרת שוק ההון תלמדו שלא תמיד צריכים להיות מושקעים. אפשר גם להביט מהצד ולהיכנס בנקודות כניסה מתאימות כאשר יחס הסיכוי/סיכון לטובתכם. אנו מזמינים אתכם לשיעור מבוא לשוק ההון בו תוכלו להתרשם מאוסף הכלים הרחב שישמש אתכם בהשקעתכם בשוק ההון. אל תגידו לי זה לא יקרה כי כאשר זה יקרה זה עלול להיות מאוחר מידי. הרשמו כבר לשיעור מבוא לשוק ההון חינם במכללת ג'קבר. שוק ההון למתחילים מיועד לכל אחד ואחד ללא ידע מוקדם.


צפו בג'קי ברוך מזמין אתכם באופן אישי להרצאת חינם - מבוא לשוק ההון - צפו עכשיו:


מתעניינים בתחום של לימודי שוק ההון?

מכללת ג'קבר מציעה לכם מגוון גדול של קורסים שימושיים:

קורס אופציות מעו"ף

קורס אג"ח

קורס ניתוח טכני

קורס ניתוח טכני למתקדמים

ועוד מגוון קורסים שימושיים. לחצו כאן לעמוד הראשון של לימודי שוק ההון - קורסים בשוק ההון.


 
תנאי שימוש  \  קשר  \  אודות  \  ניתוח טכני  \  לימודי שוק ההון  \  קידום אתרים  \  Google+  \  קורס שוק ההון חיפה  \  TradeOne
 \  לימודי שוק ההון בחיפה  \  לימודי שוק ההון בצפון  \  קורס אופציות מעו"ף  \  קורס אג"ח  \  שוק ההון למתחילים  \  קורס בורסה למתחילים